merhaba:)

zhrkck

Yeni üye
4 Şub 2009
1
0
ben yeni üyeyim, bu siteyi googleden arastirarak üye oldum,bugün aldigim bir e-posta sayesinde arastirdim ve üye oldum.güzel paylasimlar diliyorum herkese.
ben aldigim e-postayi modoratöre özel mesaj olarak gönderecektim ama 40 tane mesaj yazmam gerekiyormus:(
peygamberimize yapilan hakaretten sonra,simdide allahimiz adina pis bir site acilmis onun hacklenmesi icin mesaji özelden göndermek istedim.ne yapabilirim bana yardim edermisiniz??
tesekkürler:)

mali311

Katılımcı Üye
26 Ara 2008
740
0
Aramıza Hoşgeldin.
Hack İsteği Yapmamışsın ßu İyi Forumda Hack İsteği Yasak Hiç Yapma.
Forumda her türlü bilgi var kendinde hackleyebilirsin.
Elimizden Geldiği Kadar Yardımcı oluruz ßir Şekilde Ulaş ßizlerden birine;)

GüNTaY

Üye
17 Ağu 2008
161
0
baştan sölim Allah Asını büyük yaz bidaha;) sona bunlar Allaha inanmıyo heraldeki böle bşi yaptılar Allah tüm dinlerin ortak noktası demekki ateistler tek yapıcan sitenin büyüklerinden birinin profiline tıkla msn iste ona anlat derdini yada kendin yapmaya çalıs

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.