Merhabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DEVRİİMMM

Yeni üye
17 Eki 2022
2
0
BURSA
Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm. Site ismi vermem doğru mu bilmediğimden söylemiyorum şimdilik. Örneğin x sitesi etik hacker eğitimi adı altında ücretli kurs veriyor. Bu kurs ne kadar sağlıklıdır veya önerebileceğiniz bir kurs var mıdır? Buradaki çoğu kişiye göre bilgim %1 dir belki. Fakat uğraşırken keyif alıyorum ve hızlı öğreniyorum. Heves olarak değil de bu işi cidden yapmak istediğim için öğrenmek istiyorum yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

Babo1945

Üye
8 Tem 2020
165
2
44
Dardayım
Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm. Site ismi vermem doğru mu bilmediğimden söylemiyorum şimdilik. Örneğin x sitesi etik hacker eğitimi adı altında ücretli kurs veriyor. Bu kurs ne kadar sağlıklıdır veya önerebileceğiniz bir kurs var mıdır? Buradaki çoğu kişiye göre bilgim %1 dir belki. Fakat uğraşırken keyif alıyorum ve hızlı öğreniyorum. Heves olarak değil de bu işi cidden yapmak istediğim için öğrenmek istiyorum yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

başlangıç için bu kursu önerebilirim, eğer gerçekten ciddiysen vereceğin paranın değecepini düşünüyorum

ayrıca THT herkes için bulunmaz bir kaynak bir sürü sorunun cevabı en ince ayrıntısına kadar (genelde) yer alıyor. Her zaman araştırmaya devam. İyi forumlar

DEVRİİMMM

Yeni üye
17 Eki 2022
2
0
BURSA
Öncelikle teşekkür ederim. Zaten merakım o siteydi benim de çünkü en güncel o gözüküyor bi yerden başlamak lazım. Sağolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.