Telefon Araması ile karşıdaki kişinin telefonuna sızılabilir mi

006orhan

Yeni üye
29 Eyl 2019
11
1
Telefon araması ile başka bir şahsın telefonuna sızma gibi bi durum var mı instagramda sürekli karşıma çıkıyor bilgi almak amaçlı soruyorum teşekkür ederim şimdiden eğer bir hattan olursa haber verirseniz düzeltirim affınıza sığınıyorum

Bonzale

Yeni üye
25 Kas 2023
12
1
Merhaba THT üyesi. Telefon numarası sayesinde karşı tarafla iletişim kurup onu oluşturduğun bir siteye yöndirip ordan dosyalar indirtebilirsin veya telefonuna başka biriymiş gibi sms atıp dosya yükletebilirsin ; Hakkınızda dava var soruşturma, icra açıldı gibi telefonda konuşurken itimalarda bulunursun ve soruşturmanın kapanması için veya bir avukat tutmak için paraya ihtiyaç olduğunu anlatırsın ve bir btc hesabına para göndertebilirsin (Bu mesaj` ın yasadışı, yasalara aykırı olarak yapılmasında sorumlu değilimdir. Sorumluluk kabul etmiyorum!!!)

K

Kingdeam

Ziyaretçi
İnstagram sürekli karşıma reklam çıkıyorda telefona sızma filan diye merak edip sordum sağolun teşekkür ederim dolandırıcılar yani

Bonzale

Yeni üye
25 Kas 2023
12
1
1-
Bu videyoda aradığın şeye ulaşabilirsin. APK yı bir kişiye hile yeni sürüm vb. gibi itimalarda bulunursan izinleri verecektir büyük ihtimal. Eğer daha büyük birşeyler yapıcam dersen apk indirme sitelerine dosyayı yükleyebilirsin böylece APK yı indiren kişi kitlesi daha fazla olacaktır.

'GÖKKURT

Katılımcı Üye
10 Şub 2019
364
230
Telefon araması ile başka bir şahsın telefonuna sızma gibi bi durum var mı instagramda sürekli karşıma çıkıyor bilgi almak amaçlı soruyorum teşekkür ederim şimdiden eğer bir hattan olursa haber verirseniz düzeltirim affınıza sığınıyorum
Arama ile sizamazsin , dinleme yapabilirsin ... ama SMS ile sizabilirsin ... SMS pdu blogu üzerinden kişinin telefonunda bulunan uygulamaları çalıştırabilir yada 2fa doğrulama bilgilerine erisebilirsin ....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.