Mesajlar Ve Rütbeler

*Eroğlu

Katılımcı Üye
4 Tem 2013
844
157
İstanbul
Arkadaşlar selamlar,

Naçizane bir öneride bulunmak istiyorum. Rütbelerimizin altındaki üye yazılarımız yerine bence eskisi gibi askeri rütbeler gelse hiç fena olmaz. Hatta bunu biraz daha geliştirip, ilk 1 yıllık üyelere astsubay, 1 yılını doldurmuş üyelere de subay rütbesine geçilmesi gibi bir güncelleme olsa acaba nasıl olur?

Değerli üyelerimizin ve yöneticilerimizin bu konudaki fikirlerini merak ediyorum.

Buyrun tartışalım bunu

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi
28 Haz 2023
2,432
1,007
Arkana bak
Arkadaşlar selamlar,

Naçizane bir öneride bulunmak istiyorum. Rütbelerimizin altındaki üye yazılarımız yerine bence eskisi gibi askeri rütbeler gelse hiç fena olmaz. Hatta bunu biraz daha geliştirip, ilk 1 yıllık üyelere astsubay, 1 yılını doldurmuş üyelere de subay rütbesine geçilmesi gibi bir güncelleme olsa acaba nasıl olur?

Değerli üyelerimizin ve yöneticilerimizin bu konudaki fikirlerini merak ediyorum.

Buyrun tartışalım bunu
Bencede kanka benimde 2015 ten beri bir hesabım vardı T-H-T de arıyorum baktım yok bende bundan ilerliyorum

Yagami Light0

Katılımcı Üye
5 May 2023
713
318
Arkadaşlar selamlar,

Buyrun tartışalım bunu
Aslinda uye sisteminin silinmesi lazim bence cunki ne kadar hiss edilmesede mesaj kasiliyor . Bunu nerdeyse her kes yapiyor

Arenklord

Uzman üye
9 Mar 2023
1,294
666
Orta doğu
Arkadaşlar selamlar,

Buyrun tartışalım bunu
Bu konu hakkında ÜDY ile daha önce konuşuldu ancak böyle kalması kararı alındı

help_23

Basın&Medya Ekibi Çaylak
20 Haz 2023
171
47
yani şöyle söyleyeyim buradaki üyelerin %70 i THT de özgür oldukları için seviyor bence böyle daha güzel ancak fikrine saygı duyarım

Moderatör tarafında düzenlendi:

CH

Asistan Moderatör
28 Ocak 2019
1,512
692
Kaer Morhen
Dediğiniz gibi eskiden askeri sistem vardı fakat modern bir sistem getirilmesi gerekiyordu. Eskisi gibi komutan-asker düşüncesi kalmadı. Daha modern ve çağımıza uygun olarak bu düzen getirildi.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,309
4,760
Arkadaşlar selamlar,

Buyrun tartışalım bunu
Askeri rütbe gelince üyeler birbirine laf sokmaya başlayabilir.
Ben senin üstünüm benle böyle konuşamazsın gibisinden.
Bence ekipler dışında askeri rütbeye gerek yok.

Rewan

'Türk ün yaveri
26 Kas 2020
1,912
1,434
Bana göre askeri rütbe biraz saçma zamana ayak uydurmak teknolojiyi takip etmek lazım sonuçta sanalda komutancılık oynanmaz lakin sanalda komutancılık ve askeri rütbe istiyorsanız cs-go ya beklerim :) şaka bir yana rütbe isimleri ve gifleri değiştirilebilir askeri rütbe yok ama askeri rank şeyleri hala duruyor

Yeni üye asteğmen
Üye teğmen vs vs

Bu rank seti yerine daha adapte bir sistem gelebilir diye düşünüyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.