Sızma Testleri Metasploit ile yapılan virüs ile ilgili sorunlar var

GuTTe

Yeni üye
13 Kas 2022
18
3
Sevgili dostlarım, öncelikle şimdiden beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.
Başlıktan da anlayacağınız üzere virüs yapıyoruz ve kendi telefonumuza aynı internetten olmadan işe yarıyor mu dış ağda diye test ediyoruz ve geliştirmeye devam ediyoruz. Her şey güzel çalışıyor lakin maddeler halinde sıralamam gereken bir kaç sorun var ve çözebilmek için yardımı dokunacak olan herkese çok teşekkür ediyorum şimdiden.

1. MainActivity olarak gözüken APK dosyasını, başka bir apk ile birleştirdiğimiz zaman yani payload'ı başka bir orjinal APK ile birleştirince paket ayrıştırma sorunu veriyor android için, nasıl çözülür?
  2. Yazdığımız virüsü pixloader ile bir fotoğrafa enjekte edip daha sonra kurbanın onu sadece açması yetecek şekilde ayarlamak mümkün müdür? Mümkünse yardımcı olunuz.
  3. Android kurbana virüs yollandığında ve APK açıldığında, screenshare yaptığımız vakit link açılıyor ancak waiting-playing arasında habire gidip geliyor, nasıl çözülür?
  4. Bu aslında sorun değil bir çözüm, NGROK sürekli ip değiştirmesinden sıkıldıysanız benim bulduğum yöntem olan virtual box indirip bu makineyi kaydet der iseniz NGROK hep açık kalacaktır.
  5. Diyelim ki isteğim olan bir fotoğrafa enjekte ettik, kurban fotoğrafı açtı ve tak telefondayız, bunu kalıcı hale getirmenin yolu nedir ? Kurban fotoğrafı silse bile telefonda kalmanın yolu nedir ?

Hepinize tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum şimdiden vereceğiniz cevaplar için.
(NOT: Bu bilgiler hiçbir şekilde yasal olmayan işlemler üzerinde kullanılmayacaktır)

Çözüm
Nasıl yapılacağı konusunda pixloader dışında başka bir yöntem varsa veya pixloader ile yapılıyorsa bildiğim gibi yardımcı olabilir misin ? Adım adım anlatabilecek biri olabilirse iyi olabilir fotoğraf yoluyla sızma güzel bir art work 😂
Forumdan bir arkadaş anlatmıştı...
Fakat Konusu aniden Askıya alındı
Herkes görürse sıkıntı olur diye hocam
Fakat sen yinede bunun nasıl yapılabileceğini iyice araştır, Veya Forumda Konu açarak yardım iste

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
564
Günümüzün çoğu işletim sistemi ve cihazlar Exploit açıklarını çok ciddi bir şekilde kapatıyor
Meterpreter kullansan bile FUD'laman Aşırı zor ve çok tehlikeli

Meterpreter tehlikeli diyorum neden biliyormusun ?
Örnek veriyorum sen Kardeşinin cihazına RAT (Trojan) Atıyorsun.
Fakat onu tek sen izlemiyorsun...
Başka biri gelip Port ile Host'u kullanırsa kardeşini izleyebilirler.

GuTTe

Yeni üye
13 Kas 2022
18
3
Günümüzün çoğu işletim sistemi ve cihazlar Exploit açıklarını çok ciddi bir şekilde kapatıyor
Meterpreter kullansan bile FUD'laman Aşırı zor ve çok tehlikeli

Meterpreter tehlikeli diyorum neden biliyormusun ?
Örnek veriyorum sen Kardeşinin cihazına RAT (Trojan) Atıyorsun.
Fakat onu tek sen izlemiyorsun...
Başka biri gelip Port ile Host'u kullanırsa kardeşini izleyebilirler.
O tarz konular için konuşmaya hiç gerek yok çünkü dış ağda herhangi bir başka cihaz için işlem yapmıyoruz zaten. Kardeşimi bile izlemeyeceğim sadece bilgilerimi toparlıyorum eksik kalmaması adına her şeyi yapıyorum olay tamamen budur. Yine de haklısın tabii ki.

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
564
O tarz konular için konuşmaya hiç gerek yok çünkü dış ağda herhangi bir başka cihaz için işlem yapmıyoruz zaten. Kardeşimi bile izlemeyeceğim sadece bilgilerimi toparlıyorum eksik kalmaması adına her şeyi yapıyorum olay tamamen budur. Yine de haklısın tabii ki.
Hocam "Kardeş" konusundan sadece örnek verdim sadece
Fakat Metasploit Bence diyorum eskide kaldı

Haa... Eğer ki insanlara Trojan virüsü atmak istiyorsan
Ve Meterpreter'e benzesin istiyorsan

Empire Powershell'i Araştır
Hem güncel Hem güvenli Hemde Antivirüsleri çok kolay Bypass ediyor

GuTTe

Yeni üye
13 Kas 2022
18
3
Hocam "Kardeş" konusundan sadece örnek verdim sadece
Fakat Metasploit Bence diyorum eskide kaldı

Haa... Eğer ki insanlara Trojan virüsü atmak istiyorsan
Ve Meterpreter'e benzesin istiyorsan

Empire Powershell'i Araştır
Hem güncel Hem güvenli Hemde Antivirüsleri çok kolay Bypass ediyor
Peki sorunlar hakkında bu Powershell'i kullanarak bir çözüm elde edebilmek için tavsiye edebileceğin şeyler var mı? Yani herhangi biri için cevap verebilsen bile olur.

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
564
Hocam, İşin sonunda Aynı Meterpreter gibi bir konsola sahip olduğunu göreceksin
CMD konsolunu ele geçiriyorsun.
Tabiki farklı kısımları var
Fakat Empire Powershell Bildiğim En güncel Trojan konsoludur

İstersen YouTube'den bakabilirsin
Veya Konu açıp yardım isteyebilirsin

''Empire Powershell'' Empire'yi yazmayı unutma

GuTTe

Yeni üye
13 Kas 2022
18
3
Hocam, İşin sonunda Aynı Meterpreter gibi bir konsola sahip olduğunu göreceksin
CMD konsolunu ele geçiriyorsun.
Tabiki farklı kısımları var
Fakat Empire Powershell Bildiğim En güncel Trojan konsoludur

İstersen YouTube'den bakabilirsin
Veya Konu açıp yardım isteyebilirsin
Teşekkürler, fotoğrafa enjekte edip kalıcı hale getirme konusunda ne düşünüyorsun ?

GuTTe

Yeni üye
13 Kas 2022
18
3
Nasıl yapılacağı konusunda pixloader dışında başka bir yöntem varsa veya pixloader ile yapılıyorsa bildiğim gibi yardımcı olabilir misin ? Adım adım anlatabilecek biri olabilirse iyi olabilir fotoğraf yoluyla sızma güzel bir art work 😂

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
564
Forumdan bir arkadaş anlatmıştı...
Fakat Konusu aniden Askıya alındı
Herkes görürse sıkıntı olur diye hocam
Fakat sen yinede bunun nasıl yapılabileceğini iyice araştır, Veya Forumda Konu açarak yardım iste

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.