Sızma Testleri Meterpreter Bağlantı Sonrası Şifreleri Çalma

Babo1945

Üye
8 Tem 2020
165
44
Dardayım
Merhaba değerli forum üyeleri,

Meterpreter ile Ratımızı oluşturduk FUDladık karşı tarafa gönderdik ve yedi. Sonrasında çoğu kaynakta istediğinizi yapabilirisiniz diyip konuyu kapatıyorlar. Screenshot alma keylogger açma vs biliyorum fakat kurbanın kayıtlı şifrelerini nasıl alabiliriz? Örneğin oyun şifreleri veya siteye kayıt olduğu kullanıcı adları ve şifreleri. Forumda konulara baktım bu işlemler genelde DarkComet adlı program ile yapılıyor met4sploit ile yapılanı buladım maalesef. Bu işlemleri meterpreter ile yapmak mümkün müdür? Eğer forumda böyle bir konu varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Post modüllerinden browserler için modüller var onlarla yapabilirsin yada eğer yetkin yeterli ise tmp altına hackbrowserdata isimli toolu atar çalıştırırsın ve sana result döner ordada browserlarda kayıtlı şifreleri verir ama eğer kullanıcı browsera şifre kaydediyorsa döner unutma

heredotcan

Katılımcı Üye
28 Ağu 2008
675
148
Post modüllerinden browserler için modüller var onlarla yapabilirsin yada eğer yetkin yeterli ise tmp altına hackbrowserdata isimli toolu atar çalıştırırsın ve sana result döner ordada browserlarda kayıtlı şifreleri verir ama eğer kullanıcı browsera şifre kaydediyorsa döner unutma

Çözüm

xmajestar

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
624
105
tzdata-TR
Merhaba değerli forum üyeleri,

Meterpreter ile Ratımızı oluşturduk FUDladık karşı tarafa gönderdik ve yedi. Sonrasında çoğu kaynakta istediğinizi yapabilirisiniz diyip konuyu kapatıyorlar. Screenshot alma keylogger açma vs biliyorum fakat kurbanın kayıtlı şifrelerini nasıl alabiliriz? Örneğin oyun şifreleri veya siteye kayıt olduğu kullanıcı adları ve şifreleri. Forumda konulara baktım bu işlemler genelde DarkComet adlı program ile yapılıyor met4sploit ile yapılanı buladım maalesef. Bu işlemleri meterpreter ile yapmak mümkün müdür? Eğer forumda böyle bir konu varsa yardımcı olursanız sevinirim.
kanka telefon hacklemişsen bilmiyorum ama windows hacklediysen load kiwi komutu var onu araştır derim onunla şifreleri çekebilirsin yetki yükseltebilirsin parola değiştirebilirsin kullanıcı açıp rdp ile tamamen masaüstüne bağlanabilirsin kayıtlı şifreler cookie ile tutuluyo yani onu çekmek androidde zor ama windowsta kiwi var dediğim gibi o yardım ediyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.