Metin2 Serverimi Sonunda Açtım !

hackerabi123

Katılımcı Üye
28 Haz 2015
978
0
İzmir.php
Uzun Zamandır Server Açmak Aklımdaydı Ve 1 Gün Önce Serverimi Açtım. Daha Önceden Bu Konuda Bilgisi Olan Arkadaşlar Yardımcı Olabilirmi ?

Reklam Nerelerde Yapılır ? Userleri Nasıl Çekebilirim ?

Şimdiden Teşekkür Ederim.

ByllEmir

Katılımcı Üye
7 Nis 2016
456
0
bende uzun süredir hamachi üzerinden kendimi eğitiyordum süreklii :D gm alımı olursa öm at :D bilgim var :)

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Metin2 facebook gruplarında tanıtım yapabilirsiniz veya Webmaster forumları gibi yerlerde de reklam yapabilirsiniz.

0pTimisTT

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
580
3
WhoAmI
Bu işler zorlaştı metin2 sunucularında bir marka olup yüksek kitle yakalamak istiyorsanız yüksek bir bütçe ayırmanız gerekiyor reklamlar files vb konular için

hackerabi123

Katılımcı Üye
28 Haz 2015
978
0
İzmir.php
Facebookta Sayfa Oluşturup Reklam Verdim.
pvp server tanıtım sitelerinde paylaştım.
turkmmoda konu açtım

başka öneriler varmı ? veya oyunda şunu yaparsan daha iyi olur dediğiniz ?

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,385
0
Trabzon
Eğer serveriniz diğerlerinden farklı ise zaten user çekecektir. Eğer bu sektörde iseniz polonya sunucularını duymuşsunuzdur onlar gibi bir çok farklılık özellik getirdiğini sürece yada güncelleme ile gelcekse kullanıcılar sizi tercih edecektir. Birde sağlam akıcı bir oyun için oyunu sağlam ve kaliteli bir sunucuya kurun. Lag olmaması gerekli. Bu tarz şeyleri çözdüğünüz zaman user gelecektir. Birde serverinizin adresi varsa açıksa . PM den link alabilir miyim ?

KapganTamu

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
497
0
ÖTÜKEN
Çoğu insan fenomenlere reklam veriyir. (Aykut elmas, MUA gibi).

Ve etkinlik oluştur. Yani turnuva yap 1. 5k para

scotflex

Üye
4 Haz 2015
104
0
Eskişehir
Serverini geliştir şu sıralar bakıyorum da görüntülü konuşma ekleyen var farklılık peşinde herkes sende nasıl farklı olurum diye düşün geliştirmeye bak sonra vurgun yap.

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,385
0
Trabzon
O Kadar Çok Bütçem Yok Maalesef Zaten yeni girdim şu server olayına

Serverin ne gibi özellikleri var acaba biraz açar mısınız ? Eğer güzel özellikler varsa user gelecektir. Bende zamanında server kurdum. Gerekli işlemleri yaptım ben kendimi bir user olarak görüp neyi istediğim düşündüm ve onları yaptım daha sonra kullanıcıların isteklerini göz önüne alın. İstedikleri bir şey varsa bunu oylamaya sunun. İstenirse servere ekleyin bu tarz istekleri yerien getirmek bile etkili olacaktır. Birde mümkün ise biraz şey etik gelmeyebilir ama . Başka servere girip orda raidcall bulunun bir loncaya girin ve onları o servere davet edin ben bunu şu ana kadar yapan birini görmedim. :) Ben kendi sunucuma böyle bayağı kalabalık 10-15 tane lonca çekmiştim :) Cidden işe yaradığını söylemeliyim.

hackerabi123

Katılımcı Üye
28 Haz 2015
978
0
İzmir.php
Serverin ne gibi özellikleri var acaba biraz açar mısınız ? Eğer güzel özellikler varsa user gelecektir. Bende zamanında server kurdum. Gerekli işlemleri yaptım ben kendimi bir user olarak görüp neyi istediğim düşündüm ve onları yaptım daha sonra kullanıcıların isteklerini göz önüne alın. İstedikleri bir şey varsa bunu oylamaya sunun. İstenirse servere ekleyin bu tarz istekleri yerien getirmek bile etkili olacaktır. Birde mümkün ise biraz şey etik gelmeyebilir ama . Başka servere girip orda raidcall bulunun bir loncaya girin ve onları o servere davet edin ben bunu şu ana kadar yapan birini görmedim. :) Ben kendi sunucuma böyle bayağı kalabalık 10-15 tane lonca çekmiştim :) Cidden işe yaradığını söylemeliyim.

Teşekkür Ederim Deneyeceğim. Serverim 55-120 betalı orta emek server.

Serverini geliştir şu sıralar bakıyorum da görüntülü konuşma ekleyen var farklılık peşinde herkes sende nasıl farklı olurum diye düşün geliştirmeye bak sonra vurgun yap.

insallah bakıcaz artık

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,441
803
30
root@adige~#
Merhabalar ;

Vps aldığınız firma daha yeni sayılır ve ys belgesi vergi levhası göremedim bu tür ismi bilinmedik firmalardan sunucu almanızı önermemekteyim

hackerabi123

Katılımcı Üye
28 Haz 2015
978
0
İzmir.php
Merhabalar ;

Vps aldığınız firma daha yeni sayılır ve ys belgesi vergi levhası göremedim bu tür ismi bilinmedik firmalardan sunucu almanızı önermemekteyim

ys belgesi bulunmakta ve oldukça olumlu dönüşler olmuş. turkmmo'da araştırdım soruşturdum.

1. Kuralı çiğnemişsin kardeş ilk reklam 2 hafta sonra server açılımı 👍

haklısın. birdahakine öyle yapacağım nasip olursa

Moderatör tarafında düzenlendi:

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,385
0
Trabzon
Bu arada sunucuyu nereden aldınız ? Diye bir soru sormak istiyorum. Eğer aldıysanız ve server aktifse tabi.
Size bir tavsiyem olacak bu konuda eğer sınucuyu çoktan almış iseniz yapacak bir şey yok şimdilik. Eğer sunucu 2 Core ise bir tane CH açmanızı öneririm. Çünkü siz 2 CH açarsanız 1 tane CH ye bir tane core düşer. Buda CH lerde lag sebebiyet olur. Her CH için en az önerim 2 core ( çekirdek ) tir. Eğer ister iseniz size bu konuda size elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.