Windows Microsoft Store Uygulamaları

gonlubol808

Yeni üye
4 Mar 2019
1
0
Pc de Microsoft Store uygulamalarındaki reklamları kaldırmanın bir yolu var mıdır ? Örneğin iptv player olarak kullandığım bir uygulamanın pro versiyonu yok ve sürekli kanal değişimlerinde 30 saniyeye varan reklamları beklemek durumunda kalıyorum. Ayrıca konuyu doğru yerde mi açtım bilemiyorum? Acemi bir forum kullanıcısıyım. Bir yanlışımız olduysa şimdiden özür.

25 Mar 2019
227
0
Swastika
Kardeşim Konu Yeri Yanlış Değil. Eğer IPTV İnternet Gerektirmeyen Bor Uygulama Olsaydı İnterneti Kapatarak Reklamı Engelleyebilir din. Uygulama Reklamlı Kodlanmış. Adamlar Uygulamayı Ücretsiz Yapıyorlar. Para Nasıl Kazanacaklar ? Yani Kardeşim Yapacak Bir Şey Yok

Son düzenleme:

Kacamax

Katılımcı Üye
29 Nis 2012
657
1
Sivas / 58
bir uygulama buldum UYGULAMA ADRESI
söyledigine göre bunlari yapiyormus
Kod:
 1.Aşağıda sıralı tüm reklamları engeller:
- Video reklamları (YouTube videolarındaki reklamlar dahil)
- Video reklamları, dokular arası reklamlar ve kayan reklamlar gibi tüm medya reklamları
- İstenmeyen açılan pencereler
- Afiş ve metin reklamları (Facebook reklamları dahil)
2. Sayfa açılış hızınızı artırır ve kota tasarrufu yapar, tarayıcınıza artık gelemeyen reklamlara teşekkürler :)
3. Birçok zararlı yazılım sitesini engeller (isteğe bağlı)
4. Üçüncü taraf izleyici sistemlerini engelleyerek gizliliğinizi korur (isteğe bağlı)
5. Kötü amaçlı yazılımlardan ve kimlik avından sizi korur (isteğe bağlı)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.