mihrez V1 Cs Go Hilesi - Hile Yazdık :)

federasyon765

Katılımcı Üye
2 Nis 2012
769
2
Çanakkale
Merhaba 1 aydır üstünde çalıştığım Cs Go hile projemı tanıtıcam. Programı satmayı düşünüyorum. Ama satmak için 1 veya 1 ayı geçmesini bekliyorum. Sebebi VAC BAN. Hile ile her gün 2-3 maç oynuyorum. Şuan VAC'lık bir durum yok. Exe adını ve diğer bilgileri her defasında değiştiren bir algoritma geliştiriyorum. Onu da projeme eklediğim zaman hilenin satışına başlıcam. Şuan sadece TEST aşamasında. VAC ban kontrolü yapıyorum.

HİLE AKTİF OLDUĞU İLK GÜN BEDAVA

TANITIM VİDEOSU
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=Ziwh9Hfk748&feature=youtu.be"]https://www.youtube.com/watch?v=Ziwh9Hfk748&feature=youtu.be[/ame]

DUVAR HİLESİ
Duvar hilesi ile HEM TAKIM ARKADAŞLARINIZI hemde düşmanlarınızı izleyebilirsiniz. 6 farklı renk ile seçiminize ait renklerde izleyebilirsiniz. Ayrıca C4 defuse edilirken mor renk bildirimi de özelliklerinden biri.​

AİM HİLESİ
Aim hilesi ile düşmanlarınızı 5 farklı bölgeden vurabilirsiniz (Kafa, Boyun, Kalp, Göğüs, Bacak). Aim hızınızı ve bölgesini düşürerek üzerinizdeki şüphelerden kurtulabilirsiniz. Yada Öfke modunu aktifleştirerek sinir bozuculuk yapabilirsiniz.​

FLASH ENGELLEME
BUNNY YAPMA
OTO TABANCA
Oto Tabanca ile sanki elinizde AK47 varmış gibi düşmanın üzerine (Örn: Tec9) Tec9 ile otomatik ateş edebilirsiniz.​

RADAR HİLESİ
Radar Hilesi ile düşmanları sol üstteki radarınızda görebilirsiniz.​

AYARLARI KAYIT EDEBİLME

Yaptığınız ayarları kayıt ederek bir sonraki girişinizde hızlıca yükleyebilirsiniz.​

Bu kadarla sınırlı değil. Üzerinde çalıştığım birçok özelliği ilerde yeni güncellemeler ile ekleyeceğim.

Son düzenleme:

alicanakar

Katılımcı Üye
30 Tem 2013
428
1
Hile elbet tespit edilir oynanış bakımından falan eğerki çok iyi rol yapar tespit ettirmezse zaten helal olsun

'Deep

Uzman üye
31 Eki 2015
1,327
1
Program Güzel Ama Bir CS Oyuncusu Olarak Sana Çok Sinir Oldum.
İnşallah Programın Çalışmaz Bilgisayarını Yakar :D

Arashi

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
286
0
System32
Yeterli Bilgin Varsa Hile İçin Birkaç Video Çek Ve Youtube Yükle Böyle Takipçi Bulabilirsin Aralarda Haber Verip İnsanları Uyandırırsın Sonrada Satışa Çıkarırsın Ve Patlama En Azından Satışlar İçin Boş Boş Beklemek Zorunda Kalmassın :trl

federasyon765

Katılımcı Üye
2 Nis 2012
769
2
Çanakkale
Yeterli Bilgin Varsa Hile İçin Birkaç Video Çek Ve Youtube Yükle Böyle Takipçi Bulabilirsin Aralarda Haber Verip İnsanları Uyandırırsın Sonrada Satışa Çıkarırsın Ve Patlama En Azından Satışlar İçin Boş Boş Beklemek Zorunda Kalmassın :trl

Yorumun için teşekkürler :) Dediğin gibi bişeyler yapıcam artık :RpS_thumbsup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.