mİLLET BUYRUN proLA KOnulmuş Bilgisayara girme %100 işe yarıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S.a ark.lar bu yöntemi bn bu yıl denedim oks için pc me şifre koymuştu babam oradan esinlendimm neyse konumuza geri dönelim

İlk olarak Pc mizi açıyorus 10 sonra parola istediği zaman bunu yapıyoruzz (sırayla ama aynı anda) ctrl+alt+2defa dlt karşınıza bi ekran geliyor kullanıcı adı yazan yere " Administrator " yazıyoruz parola bölümünü boş bıraqıyorus 10dan sonra ENTER tuşuna basıyorus işte pc esinis ama parola konulan hesapta değil eğer parolayı kaldırmak isterseniz Administrator HESAbından kullanıcı hesaplarına girin oradan parolayı kaldır de eski parolayı istemior saten :D:D:D:D:D

LÜTFEN +REP

crematory

Uzman üye
12 Ara 2007
1,212
29
<? echo “Err
BİLMİYODUM VERİLDİĞİNİ HAA BAKSAYDIN DİYECEKSN O KADAR SAYFAYAMI BAKCAM

O Kadar Sayfaya Bakmayacaksın Üste Arama Tuşuna Tıklayı Kıtirik Kelimeleri Yazıp Arayacaksın...

Birde Usta Bir Kişinin Şifresini Bu Yolla Değiştiremezler...

Bu Şifre Windows XP Kurulurken Soruyor (Yönetici Parolası Şeklinde)

Bendeki Şifre Mesela Boş Değil Sizdekini Bilmiyorum...

Hadi Administator'e de Şifre Vermiş Nasıl Kıracaksın ?

Eee Bunun İçinde Yöntem Var...

Adamlar Windows Xp CD'sinin İçinden Bazı Boot Dosyalarını Almışlar Editlemişler...

CD'yi Başlangıçta Takıyorsun Sonra Kurulum Yapar Gibi Gidiyorsun Sonra Bilgisayar Açılış Şifresi 12345 Olarak Değişiyor...

Windows Xp'yi Kırmak İçinde Çeşitli Yollar Çıktı...

Ben Neden Bu Kadar Uzun Yorumlar Yapıyorum ki ???

evsen

Yeni üye
14 Eyl 2008
1
0
bunu biliyorum zaten faydalı bişeyler istiyorum basit bişeydir bu herkes yapabilri hacker olmayanlar bile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.