Oyun Minecraft reach kodlamayı bilen var mı?

Awarrior

Yeni üye
11 Nis 2020
24
0
Merhaba arkadaşlar ben mc reach ariyordum int ten baktıklarımız çalışmıyo bunu kodlamayı vs. yapmayi bilen varmi

Moderatör tarafında düzenlendi:
8 May 2020
122
4
Elfida
Cevap: Minecraft reach bulan varmı

Merhaba arkadaşlar ben mc reach ariyordum int ten baktıklarımız çalışmıyo bunu kodlamayı vs. yapmayi bilen varmi

Son Oyuncu & Craftrise Gibi Sunucularda Kullanılan Hile Bulmanız Çok Zordur Çünkü Çıkan Her Hileyi Çok Kısa Süre İçerisinde Fixlemektedirler.
Diğer Küçük Çaplı Sunucularda İse Kullanılabilecek Hileleri Google Üzerinde Araştırarak Bulabilirsiniz.

Kendiniz Kodlamak İsterseniz İse Java veya C# kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,641
1,175
Cheat engine ile yapabilirsiniz.
Arama türünü Array of byte yapın.
00 00 00 3F 00 00 B4 43
Bunu arayın ve çıkanları aşağı atın.
Sonrasnıda çıkan değerleri bu değer ile değişin:
00 00 80 3F 47 A3 6D 00 00 00

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.