mip22 pshing Tool

egemizah

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
865
429
Bu tool sosyal mühendislik tooludur icinde tum sosyal medya icin araclar mevcuttur ngrok ve localhostla calisir kali ve termux icindir kurulumu cok basit ve kullanisli bir tooldur gelelelim tolumuzun Kurulumuna

Sudo su
git clone GitHub - makdosx/mip22: mip22 is a advanced phishing tool
cd mip22
Bash bash mip22.sh

Termux kullanlanlar sudo yazmasin ve bu Toolun kötüye ve yanlis kullaniminda ben ve turk hack team ailemiz sorumlu degildir iyi forumlar dilerim

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,292
900
ANKARA
Eline Sağlık, Güzel bir tool

Hatalar
1) Bu çok sorunlu şef. Mesela CloudFlared'ten yapıyorum. Linki veriyor siteye gidiyorum. Ray ID gibi yazılar var. Düzelmiyor. Açılmıyor.

2) Ngrok'u seçiyorum link vermiyor.

3) localhost diyorum link veriyor fakat açınca sayfaya ulaşılamıyor.

Çalışmıyor bende. Deneyen varsa yazsın sizde çalışıyor mu?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.