Misilleme yapmak Gerekiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

siarex

Yeni üye
11 Nis 2008
1
0
Merhaba herkese.
Aranızda yeniyim ve bu ilk mesajım.

Bir konuda yardımınızı istemek zorunda kaldım. Kurallara aykırı olabilir belki ama inanın gidebilecek başka kapım yoktu.

Ben ve bir kaç arkadaşımın kurduğumuz bir sitemiz ve forumumuz var. Forumun amacı tüm araç modifiyesi ve tuning'e gönül vermiş insanları bir arada toplamak bilgi alışverişinde bulunmak her konuda bilgisizliği gidermek, paylaşımlarda bulunmak. Şu ana kadar forumumuzda daha ufacık bir tartışma bile çıkmamıştır. Herkes bir aile ortamında bilgilerini tecrübelerin paylaşmaktadır. Araç modifiyesini ve tuningi fıskiyelere yeşil ışık takmak veya nebileyim amerikan cam filminden ibaret olduğunu zanneden yanlış düşünceyi ortadan kaldırmak ve vatana millete yararlı bir site olmak tek hedefimiz. Yaptığımız modifiyeli araçlar trtuning dergisine çıkmış, (mayıstada kapak sayfa olarak çıkacak 206) akdeniz bölge birincisi olmuş araçlardır.
Şu ana kadar ne site içinde ne de başka sitelerle herhangi bir sözlü diyaloğumuz vs olmamıştır. Kimseyle bir sürtüşmemiz kötü izlenimimiz yoktur. dediğim gibi tek amacımız bilgisizliği ortadan kaldırmaktır.

Kısaca sitemizi ve misyonumuzu anlattım.
Bundan yaklaşık 1 hafta önce sitemize çirkin bir hain saldırı düzenlenmiş ve sitemiz çökertilmiştir. Aradan geçen zaman içerisinde tekrardan yedeklerden dönerek vs. siteyi yeniden yapılandırdım. Bu çirkin saldırıyı yapan kişi veya kişiler başka bir forum sitesinin üyeleridir. Bu diğer forum sitesi de aynı bizim gibi tuning ve modifiye üzerine kurulmuş bir sitedir. İki siteninde misyonu aynı iken Gül gibi geçinip gitmek var iken bu rekabet niye. Haksızmıyım.

Misilleme yapma konusunda bana yardımcı olabilecek arakadaş var ise özelden veya msn.den bizim ve onların site isimlerini vereceğim. Site yönetimi olarak isteğimiz onların yaptığı gibi karşı sitenin tamamen çökertilmesi veya forum datatbase'i ile oynanması zarar verilmesi değil. site adresi yazıldığında çıkan sayfada sadece 1 resim var ve foruma giriş için tıklayın ibaresi. sadece bu sayfanın değiştirilmesini veya sadece o resmin değiştirilmesini istiyoruz. Hepsi bu.

TurkHackTeam.net misyonunun 3ncü maddesine sığınarak bu talebi gerçekleştiriyorum. Yanlışım varsa özür dilerim.
(3-Dogru,durust,ahlakli ve yararli yayin yapan sitelere yardimci olmak ve onlara cikar gozetilmeksizin destek cikmaktir.)

(bu tip bir talep forum kurallarına aykırı ise mesajım silinebilir, ama moderatör ve admin arkadaşlardan yardım rica edeceğim)

Özelden veya msn.den ulaşabilirsiniz.
Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.