Mısır Operasyonu Basında !

Bordo Hack

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
877
0
kardeş şimdi ben ilk defa operasyona katılıcam çok heyecanlıyım valla acaba neler olacak ddosmu atacaz yoksa indexmi bascaz ayrıca irc odası nasıl olacak merak ediyom
Chat odasında toplanıcaz gereken uygulamayı o an liderimiz vericekdir. Chatde tartışmak yasak ve tam saatinde orda olursanız daha iyi olur yani 5-10 dkk önce.

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,867
1
Ankara / Zürih
Ancak sorum şudur ki, Biz saldırıyoruz indiriyoruz forumda konumuz kaldırılıyor. Tim'e katılmadan saldırmak sucmudur ? Öğrenebilir miyim ? Dün akşam onca saldırı attım erişime kapadım ancak açtığım konu 2dk sürmeden kapatıldı sebebi nedir ?

Bordo Hack

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
877
0
Ancak sorum şudur ki, Biz saldırıyoruz indiriyoruz forumda konumuz kaldırılıyor. Tim'e katılmadan saldırmak sucmudur ? Öğrenebilir miyim ? Dün akşam onca saldırı attım erişime kapadım ancak açtığım konu 2dk sürmeden kapatıldı sebebi nedir ?
Ping ile çökerttiysen kaldırılabilir diğer türlü muhtemelen kurallara uymuyordur.

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,867
1
Ankara / Zürih
Ping ile çökerttiysen kaldırılabilir diğer türlü muhtemelen kurallara uymuyordur.
Ping mi :D :D :D :D Kardeşim senin de üstüne 15k botnet hemen hemen 8k online botnet + Fransa OVH Dedicatedler , Amazon 4Gbit Dedicatedleri ve türkiyede DGN Lokasyon 1Gbit vdslerle 500mbit cıkıslı SadeceHosting vds lerini salalım ping mi oluyor bakalım :D :D Valla uymayan kuralıda söylemeden kapadılar.

Son düzenleme:

Bordo Hack

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
877
0
Ping mi :D :D :D :D Kardeşim senin de üstüne 15k botnet hemen hemen 8k online botnet + Fransa OVH Dedicatedler , Amazon 4Gbit Dedicatedleri ve türkiyede DGN Lokasyon 1Gbit vdslerle 500mbit cıkıslı SadeceHosting vds lerini salalım ping mi oluyor bakalım :D :D
Genelde ping saldırıları olur ya :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.