Mobil Uygulama & Oyun Alımı Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
2,736
383
THT's database
Merhabalar,

  1. Bu bölüm, her türlü uygulama ve oyun alım talepleriniz için oluşturulmuştur.
  2. Her bölümde olduğu gibi, Forum Kuralları ve Misyonumuz bu bölüm için de geçerlidir.
  3. Kanun ve mevzuatlara aykırı uygulama/oyun talebi (Özellikle +18, illegal, bahis veya bet, rat vb. faaliyetleri içeren yazılımlar) kesinlikle yasaktır.
  4. Warez uygulama/oyun talebi kesinlikle yasaktır.

Ticaret Bölüm Kuralları gereğince;
Bu kurallara uymayan üyelere ilk aşamada yönetici tarafından uyarı puanı verilecek, kural ihlalinin devamında ise 3-5-15 gün süreyle forumdan uzaklaştırma şeklinde kademeli olarak ceza-i işlem uygulanacaktır. Üyeleri maddi ve manevi olarak zarara uğrattığı tespit edilen kişiler, bu maddeye bakılmaksızın kalıcı olarak forumdan uzaklaştırılacaktır.

Saygılarımızla,
Türk Hack Team Yönetimi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.