Mobil Uygulama Özgün İkon Tasarımı #2

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
95
Gaziantep
hdur23a.png

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,381
1,975
Dinlenmede.
2 dediğine göre bu bir seri olacak galiba ?

Böyle küçük şeylerin detayı gorulebilmesi için en az yapımı kadar sunumuda mühim. Zaten küçük birşeyden söz ediyorsak onu büyük sunmamız gerek.
Aklıma tam gelmiyor ama olmasi gereken sunum bu degil gibi mesela diyer telefon iconlari ile cihaz ekranı yansitmak vitrin gibi.

Kolay gelsin

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
95
Gaziantep
2 dediğine göre bu bir seri olacak galiba ?

Böyle küçük şeylerin detayı gorulebilmesi için en az yapımı kadar sunumuda mühim. Zaten küçük birşeyden söz ediyorsak onu büyük sunmamız gerek.
Aklıma tam gelmiyor ama olmasi gereken sunum bu degil gibi mesela diyer telefon iconlari ile cihaz ekranı yansitmak vitrin gibi.

Kolay gelsin
@ByZehirx Sende bir sorun olabilir fakat 1600x900 ekrana , 4gb ram , intel i5 6.nesil bir bilgisayarda bunu bile yapmam kasmalar ve donmalar dahilinde biraz güçtü. Telefondanda kontrol ettiğim zaman gayet büyük bir şekilde HD bir şekilde görünüyor. Normal PNG kaltesinde bir görseldir. Mockupları oldum olası sevmiyorum çok yapmacık geliyorlar. Sade ve basit bir sunum farklı bir bakış açısı kattığı gibi güzel de gözüküyor. Konuya tam anlamıyla yaklaşmak gerekirse ben diğer kalan mockup kısımlarını sizin hayal gücünüze bırakıyorum, nasıl görüneceğini siz tahmin edin. Ben bunu yaparken nasıl görüneceğinide düşündün. Yorumun için Teşekkürler...

[KIRMIZI]

Üye
27 Eyl 2022
165
34
Allah nerede isterse
@ByZehirx Sende bir sorun olabilir fakat 1600x900 ekrana , 4gb ram , intel i5 6.nesil bir bilgisayarda bunu bile yapmam kasmalar ve donmalar dahilinde biraz güçtü. Telefondanda kontrol ettiğim zaman gayet büyük bir şekilde HD bir şekilde görünüyor. Normal PNG kaltesinde bir görseldir. Mockupları oldum olası sevmiyorum çok yapmacık geliyorlar. Sade ve basit bir sunum farklı bir bakış açısı kattığı gibi güzel de gözüküyor. Konuya tam anlamıyla yaklaşmak gerekirse ben diğer kalan mockup kısımlarını sizin hayal gücünüze bırakıyorum, nasıl görüneceğini siz tahmin edin. Ben bunu yaparken nasıl görüneceğinide düşündün. Yorumun için Teşekkürler...
bendede çok büyük gsteriyor ekranım 1366x768 idi sanırım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.