Mobilde Mod Menu Hile Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

Ümit09

Yeni üye
6 Eyl 2022
16
11
15
Öncelikle merhaba bildiğiniz üzere youtubeda mod menu yapımı ile alakalı Türkçe video nerdeyse hiç yok. Oyunlarda menu hile yapımını merak eden kişiler için temel şeyleri elimden geldiğince ayrıntılı anlatmaya çalıştım. Sadece telefon kullanarak basit oyunlarda menu yapabilmenizi istiyorum. Videoları part şekilde 3 video çektim sıra sıra izleyiniz.
Mod menu mantık işleyişi;
1) AIDE ile kendine özel menu tasarlayınız.
2) Oyunu dumplayarak veya gg ile offsetleri bulunuz.
3) Offsetlere karşılıklı olarak zıt hex değerleri bulunuz.
4) Offsetlerinizi ve hex değerlerinizi menu kodlariniza ekleyiniz.
5) Menumuz hazır artık oyuna enjekte edip kullanabilirsiniz.
PART 1
PART 2
PART 3
Not: Siteyi tam bilmiyorum eğer yanlış birşey yaptıysam şimdiden özürdilerim. Umarım işinize yarar❤️

Önerilerinizi veya hatalarımı söylemeyi unutmayınız gerçekten çok ihtiyacım var❤️

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,292
900
ANKARA
Öncelikle merhaba bildiğiniz üzere youtubeda mod menu yapımı ile alakalı Türkçe video nerdeyse hiç yok. Oyunlarda menu hile yapımını merak eden kişiler için temel şeyleri elimden geldiğince ayrıntılı anlatmaya çalıştım. Sadece telefon kullanarak basit oyunlarda menu yapabilmenizi istiyorum. Videoları part şekilde 3 video çektim sıra sıra izleyiniz.
PART 1
PART 2
PART 3
Not: Siteyi tam bilmiyorum eğer yanlış birşey yaptıysam şimdiden özürdilerim. Umarım işinize yarar❤️
Eline sağlık çok güzel konu.

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,361
Videoda kullanılan APK uygulamalar virüs içeriyor. Erişim için olabilir mi bilmiyorum ama VT virüslü gösteriyordu.

Ümit09

Yeni üye
6 Eyl 2022
16
11
15
Videoda kullanılan APK uygulamalar virüs içeriyor. Erişim için olabilir mi bilmiyorum ama VT virüslü gösteriyordu.
Mod menu araçları uygulamasını 1 yıllık dostum ile birlikte yaptık virus ile alaklı hiçbirşey yok ama indirdiğimiz diğer uygulamaları bilemiyorum dikkatli olmak lazım

PART 1
PART 2
PART 3

Önerilerinizi veya hatalarımı söylemeyi unutmayınız gerçekten çok ihtiyacım var❤️
Eline sağlık dostum güzel konu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.