Mobile Legends Franco Rehberi !

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
CW8GUS.jpg

Mobile Legends Franco karakteri Tank rolüne sahip bir karakter ve kahramanın uzmanlığı Başlatıcı üzerine. Karakterimizi marketten 32000 Savaş Puanına veya 749 Elmasa satın almak mümkün.

Mobile Legends Franco
Franco’nun yurdu, Nost Gal adasının ötesinde sonsuza dek donmuş bir halde kalacak olan denizlerdir. Buz ve kardan oluşan bu kıtada insanlar kendilerine has bir hayat kurmuşlardır. Kaptan Bane’nin doğumuyla barış içindeki hayatların düzeni de bozuldu. Franco ve yoldaşları, barışı denizlere tekrar getirmek için Bane’nin hükmüne karşı toplandılar.

CW8mAb.jpg

Kahramanımız Franco bir tank olduğundan dolayı canı bir hayli yüksek ve rakiplerden korkmadan saldırı yapabiliriz. Franco’yu oynamak için en uygun yerler diye bir şey söylemek zor çünkü her koridora yardım etmeye ve takım baskınlarında rakibi zorlamaya uygun.

Franco’nun Sahip Olduğu Özellikler

CW8zTs.jpg

Franco’yu alt veya üst koridorlarda seçip bolca minyon keserek kasılabilirsiniz.

Hareket Hızı: 260
Fiziksel Saldırı: 116
Fiziksel Savunma: 25
Büyü Savunma: 10
Can: 2709
Mana: 440

Franco’nun yetenekleri neler?
Franco karakterinin 3 tanesi aktif 1 tanesi pasif olmak üzere 4 yeteneği bulunuyor.

Çorak Arazi Kuvveti (Pasif)
Eğer kısa süre boyunca hasar almazsa Franco hareket hızını ve can kazanımını artırır.

Demir Kanca
Franco belirlenen yöne demir bir kanca fırlatır. Kanca isabet ettiği ilk birimi yakalar ve Franco’ya doğru çeker.

Öfke Sarsıntısı
Franco etraftaki düşmanlara hasar verir ve onları yavaşlatır.

Kanlı Av
Franco hedeflenen düşman birimi 1.8 saniyeliğine baskılar. 6 defa arka arkaya darbe indirir, her darbede Fiziksel Hasar verir.

Franco karakterinin kostümleri neler?

CW81vQ.jpg

Franco kostüm yönünden bayağı zengin. Belli bir elmas karşılığında Franco’nun kostümlerini elmas yada kostüm parçası ile alabilmenin yanında bazıları sadece etkinlikler ile satın alınmaya açılıyor. Franco’nun toplamda 5 tane kostümü var.

Ustabaşı: 749 Elmas
Mahşer: 2017/08 Yıldız Üye
Lokomotif: 250 Kostüm parçası
Karabasan: 749 Elmas
Valhalla Hükümdarı: Süre Sınırlı Etkinlik

Alıntıdır//

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.