mod

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kosovalı17

Yeni üye
27 Tem 2009
4
0
slm siteye daha yeni üye oldum benı banlamayınn bu sıteye mod olmak ıstıyorum 16 yasındayım ne yapmam lazım nereye basvurcam...
bide sitenizde güvenlik açığı var üye olurken mail doğrulama istemiyor herhangi bi mail ile üye olunabiliyo
bide bi sroum daha var kaspersky triali nasıl resetlerimm

edit:sorun çözüldüğü için konu kılıtlenmiştir

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
mod basvurusu için biraz büyümen gerekebilir:):)
http://www.turkhackteam.org/tim/
buraya göz at

güvenlik açığı için bişey diyemicem ben en son 2007 de üye oldum bu siteye...
teknik sorumlular gerekli açıklamayı yaparlar

karspersky içinde
1.Kaspersky'i kapatttt
2.Kayıt defterinden şu 3 anahtarı sillll
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\LicStorag e
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Cryptography \RNG
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SystemCertif icates\SPC\Certificates
3.Kaspersky'i çalıştır
4.Aktivasyon penceresinden deneme sürümü için 30 günlük key iste
30 Gün DOldumu Yine Aynı Yönetmleri Yaparak Birdaha 30 günlük Deneme SÜrümünü Aktif Et

Son düzenleme:

DoodleZz

Katılımcı Üye
24 Tem 2009
303
0
Kırkkale
slm siteye daha yeni üye oldum benı banlamayınn bu sıteye mod olmak ıstıyorum 16 yasındayım ne yapmam lazım nereye basvurcam...
bide sitenizde güvenlik açığı var üye olurken mail doğrulama istemiyor herhangi bi mail ile üye olunabiliyo
bide bi sroum daha var kaspersky triali nasıl resetlerimm
pehhh yeni üye olmus ve mod olmak istio:puah:puah

Dostum bu siteye mod olmak koly değil kac senedir emek weren insanlar bile zor mod oluyor o kdr bilgisayar bilmelerine rağmen ayrıca o bir acık değildir . . .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.