modem arıyorum acil pls

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 Nis 2008
60
0
ankara
arkadaşlar 4 portlu ve fiyat olarak uygun bi modem arıyorum.Yalnız kalıte - fiyat uygulaması ıyı olsun..ttnet in modemlerı gıbı bısey ıstemıorum..baglantı sorunu yasatmayacak bı modem ıstıorum..yardım edersenız sevınırım...marka ve model olarak.. şimdiden tşk

Barracuda

Katılımcı Üye
12 Ağu 2007
363
9
Türkiye
Airties RT-101 yada Airties RT-110 bunlardan birini tavsiye edebilirim..Ben 2. sini kullanıyorum ısı problemim yok gayet iyi 4 portlu..

Philips sna6500 ideal bir modem 4 portlu ve kullanımı basit..Isı karşısında bağlantı sorunu yaşamıyor..Benim en başta önereceklerim bunlar arkadaşım..İyi forumlar..

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
kardeş ttnetin verdiği modemler dandik ben philipsi öneririm sana güzel modemleri var ben de6500almayı düşünüyorum aynı sıkıntı bendede var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.