~ modemde port açmak tehlikelimi? ~

I’am L

Yeni üye
22 Kas 2021
10
1
Sanal makineden yapman senin için daha uygun olur

Azureden port açman daha mantikli

Ucretsiz

gyakdvani

Katılımcı Üye
9 Kas 2021
432
354
POSITION ERROR
Evet port açmak riskli olabilir, açtığın porta yönelik bir güvenlik zaafiyeti varsa zarara uğrayabilirsin. eğer ki web uygulamarında kullanılmayacak ise ip adresin de gizlenir ise çok da bir proglem kalmaz işini halledince portu kapatıp modemi resetle

16 Kas 2021
106
47
root@kali:~#
ilk olarak teşekkür ederim ikinizede @I’am L ben zaten sanal makine kullanıyorum ama visualbox ne kadar güvenli onu bilemiyorum

@gyakdvani rat programları için bunu yapmak istiyorum yani darkcometrat kullanıcam hallen port açmadan yapmanın yolunu arıyorum ama henüz yararlı birşey bulamadım

port konusunda duckdns kullanıyorum, peki port açmadan nasıl rat kullanabilirim

yapılmaz dediler ama yapan varmış
ngrok 5dk tcp veriyor oda hiç bir işime yaramıyor

varmı bunun bir yolu dostum

gyakdvani

Katılımcı Üye
9 Kas 2021
432
354
POSITION ERROR
ilk olarak teşekkür ederim ikinizede @l'am L ben zaten sanal makine kullanıyorum ama visualbox ne kadar güvenli onu bilemiyorum

@gyakdvani rat programları için bunu yapmak istiyorum yani darkcometrat kullanıcam hallen port açmadan yapmanın yolunu arıyorum ama henüz yararlı birşey bulamadım

port konusunda duckdns kullanıyorum, peki port açmadan nasıl rat kullanabilirim

yapılmaz dediler ama yapan varmış
ngrok 5dk tcp veriyor oda hiç bir işime yaramıyor

varmı bunun bir yolu dostum
Evet Var, Dış Ağdan MSFCONSOLE ile yani kali linux ile yapabilirsin fakat arayüz olmadığı için biraz kod ezberi gerekicek. araştırırsan halledersin iyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.