monitor mod vb siber güvenlik için en uygun ağ adaptörü bulundu!

[KIRMIZI]

Üye
27 Eyl 2022
165
34
Allah nerede isterse
ilk olarak bu bir tavsiye isteme konusu değildir ve bir pazarlama konusuda değildir sadece yardım etmek istedim

bunu yonga seti olarak vericem istediğiniz yerden alabilirsiniz bu yonga setine sahip bütün cihazlarda monitor mod vb. özellikler vardır (satıcı başka ürün satıp dolandırırsa başka tabii)

ATHEROS AR9271

örnek görsel

pn4kfbx.jpg

Son düzenleme:

[KIRMIZI]

Üye
27 Eyl 2022
165
34
Allah nerede isterse
Bilmiyorum Bir araştırayım fakat bende kullanıyorum en azından o özellikler açısından kullanılabilir ( captive portal açma özelliği yok demedim sadece bilmiyorum dedim)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.