Monitör Mod Destekli Ağ Kartı

lastrom

Yeni üye
6 Haz 2022
6
0
merhaba udemy üzerinden siber güvenlik kursu aldım ağ saldıraları bölümüne geldim fakat monitör mod destekli wifi adaptör isteniyor veya pc'ye kalı kurup devam edicem ethernet kablosu ile bu sorunlar çözülmez mi monitör mod kablolu şekilde çalışır mı veya önerebileceğiniz wifi adaptör var mıdır

ata elektronik 5370
ralink rt5370
ralink rt3070
kingboss ac1200
modellerini düşünüyorum başka öneriler varsa beklerim iyi forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheSadError

Katılımcı Üye
28 May 2022
388
267
...
merhaba udemy üzerinden siber güvenlik kursu aldım ağ saldıraları bölümüne geldim fakat monitör mod destekli wifi adaptör isteniyor veya pc'ye kalı kurup devam edicem ethernet kablosu ile bu sorunlar çözülmez mi monitör mod kablolu şekilde çalışır mı veya önerebileceğiniz wifi adaptör var mıdır

ata elektronik 5370
ralink rt5370
ralink rt3070
kingboss ac1200
Merhabalar. Benim kullandığım :

Tl-Wn722N 150Mbps
Gayette memnunum ama sen eğer imkanın varsa alpha adaptörlerini al.​

ata elektronik 5370
ralink rt5370
ralink rt3070
kingboss ac1200
ama

kingboss ac1200 bu adaptörde kalitelidir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.