Monster aldım işe yarar mı tavsiye?

gammaz

Yeni üye
16 Mar 2023
11
4
Sistem idare eder fakat RTX gibi olağanüstü yük bindiren işlemlerde 4 GB VRAM seni üzebilir. Böyle bir sistem almak isteyenler varsa kesinlikle 3060 6GB serilerine yönelsinler çünkü yapılan araştırmalarda 3050 ve 1650ti arasında 10-20 fps arası bir oynama olduğu ortaya çıktı. Bu ekran kartları mobil sistemler için özel olarak üretiliyor tabii günümüz şartlarında da maliyeti bir şekilde kısmak gerektiğinden 4 GB olarak piyasaya sürülüyorlar. 3050 gibi güçlü bir kartın 4GB ile tam performans kullanılabilmesi imkansızdır bu yüzden kesinlikle üstüne ekleyerek 4GB bandının yukarısına çıkın ki elinizdeki kart tam kapasite çalışabilsin.
 

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,065
366
Ankara
Hacking işlemlerinde işini görecek konfigürasyonu söylüyorum: 2000'lerden kalma pentium işlemci, 2 gb ram, internal GPU...

Monster'ın şimdi sana zararı bile var. Şarjda değilken pil ömrü epey kısadır.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.