Mr. Robot'un Kullandığı Pwn Telefonu

w4rn1ng

Üye
15 Mar 2018
191
0
M.Ö. 6000
Aradığım ve anlaşılan bi açıklama istiyordum sonunda bu konuda buldum eline emeğine sağlık gerçekten güzel bi konu olmus

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
36
25
Kocaeli
Bu nethunterOs projesi mi?
Elinize sağlık bu arada.

Evet, eyvallah.

Yararlı bir konu bilmedigim bir seyi ogrendim

Bunun için burdayız.

Eline Koluna Sağlık MÜKEMMEL Konu

Eyvallah sağol.

Eyvallah.

Vallahi bravo komutanim anlatışınız onnumara konu süper

Eyvallah sağol.

Aradığım ve anlaşılan bi açıklama istiyordum sonunda bu konuda buldum eline emeğine sağlık gerçekten güzel bi konu olmus

Eyvallah sağol.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
36
25
Kocaeli
Eline Sağlık hocam faydalı bir konu olmuş.

Eyvallah sağol.

KOnu çok ilginç çok güzel bilgilendirme için teşekkürler :)

Teşekkürler.

Eyvallah.

Eline emeğine sağlık R4V3N . Konuların kalite kokuyor : }

Cansın sen :)

Eline Emeğine Sağlık.

Ellerine emeğine sağlık

Eyvallah sağolun.

Maskk Off

Yeni üye
25 Mar 2018
23
0
İstanbul
hocam desteklenen cihazlar benim telefonun markası yok ama TWRP cihaz listesin de var deesteklenen cihazlardakiler benim telefon yakın olan bir modelin rom u indirsem olur mu ?

Sessiz Tehlike

Katılımcı Üye
14 May 2016
422
0
hocam desteklenen cihazlar benim telefonun markası yok ama TWRP cihaz listesin de var deesteklenen cihazlardakiler benim telefon yakın olan bir modelin rom u indirsem olur mu ?

Eline sağlık benim telefonum bu modellerle uyumsuz. Kurmak gibi bir ihtimalim varmı? telefonum rootlu.

Daha önce bu tarz bi nexuslar için geliştirilen kali linux programı vardı. Onu nexus olmayan cihazlardada kurup çalıştırabiliyoduk. İsterseniz bi deneyin ama önce tsm yedek alın derim her ihtimale karşı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.