msn bilen içeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

memonyak

Katılımcı Üye
17 Tem 2007
273
1
KarşıYaka
arkadaslar bilgisayarı acıyorum msn gelıyor ekrana sonra msn e gırıyorum 2. msn ı acıcam hata kodu verıyor her seferınde aynı seyı yapıyor 2.sı acılmıyor coklu msn programı var msn plus var yardım edersenız sevınırım sımdıden sagolun..:confused::confused:

hackerjimy

Özel Üye
15 Ağu 2007
1,341
39
C:\pagefile.sys@hacked_@
kardeşim ßak muLti msn isimLi ßir program war onu indir netten daha sonra msn programın warya onu hem sağ aLt köşeden üzerine sağ tıkLa çık'a tıkLA onu ordan kayßettikten sonra o indirdiiğn programı çaLıştır.daha sonra istersen pc yi resetLe istemezsen msn e tıkLA oLması Lazım...

Th€_ßy_P@Ş@

ben_geryzekali

Yeni üye
23 Mar 2008
12
0
ewet kardeşim deneyıpte olmasa bıle çok şanslısın mesajına cevap gelmıs aydınlatmıslar senı ama ben call of duty oyununu indiriyordum 1 part yuzunden o kadar ıstedııım oyun bosa gıdecek ve kımse yardımcı olmuyor...allah rızası için bi yardımcı olun arkadaşlar o 14. partın düzlenmesi lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.