Msn De EngeLLeyeni %1oo görme ! (SiL butonunun aktif oLması oLan DEĞİL ! )

K!nG

Kıdemli Üye
6 Ocak 2007
2,196
29
vice city =)
Konu veriLdiyse özür diLerim ama bu tür %1oo doğrudur !!
Hatta bazen 2.msn imi engeLLeyip deniyorum sonuç %1oo !

önceLikLe kişi Listemizi açıyoruz.Ardından herhangi bi kişiye sağ tuşLa tıkLıyoruz.Görünüm'den >>>> ProfiL'e giriyoruz.

Şimdi yeni bir sayfa açıLacak.Bu sayfada kişinin soL tarafındaki awatarının aLtında "ProfiL Ayrıntılarını Göster" yazıyor.Oraya tıkLayın.

Orda hem "Web görünümü" , hemde "Messenger görünümü" diye

2 farkLı böLüm açıLcak bunLarın ikisi de çıkarsa ENGELLEMEMİŞTİR.

Eğer sadece "Web Görünümü" yazıyosa
ENGELLEMİŞTİR !!

EMEĞE SAYGI PLS

Son düzenleme:

boksoribom

Yeni üye
2 Tem 2008
2
0
Ben şuan acık olan bir arkadaşıma yaptım senın demene gore benı engelemıs ama msnemde acık gorunuyor... profilinde ise sadece web görünümü yazıyor

matias1980

Yeni üye
12 Mar 2007
29
1
Eyvallah yaa Gercekten cok iyi ßir payLasım..Uzun süredir qirmiyordum Siteye Demekki ßununda yönteMini ßuLmusLar ßRAVO :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.