msn hacklemek ısteyenler

denediniz mi?

• basarılı :)

Oy: 2 15.4%
  • basarısız:(

Oy: 4 30.8%
  • kotu :(

Oy: 3 23.1%
  • hic bısey degıl:(

Oy: 4 30.8%

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .

by.krm

Yeni üye
12 Nis 2008
30
0
hata kodu:80048821
bu hata kodu masaustunde msn tıklandıgında dogru msnı yazıp yanlıs sifre yazılınca ortaya cıkıyor
sız bunun cozumunu arayacaksınız ve ondan sonra msn sızındır sifre ve gızlı yanıtı degıstırın unutmayın
saygılarımla bykrm

:(:secret:inv

by.krm

Yeni üye
12 Nis 2008
30
0
arkadaslar anlqatayım o zmn banlamayı asoylemeyınde bana
arkadaslar sımdı hanı bırının msn nıne gırmek ıstıyoruz msn adresını yazıyoruz herhangı bır yanlıs sıfre yazıyoruz oraya hata kodu cıkıyor 80048821
hata kodu da bu ıste
ondan sonra bu hata kodunun cozumunu bulucaz ve yenıden deneyecegız bu sefer kendı koydugumuz sıfre ıle bıle gırebılırız

dj_moda

Üye
18 Ocak 2009
72
0
dostumkusura bakmada senin bir tercumanın varmı. :))
bu hata kodunu nerede bulacaksın bulsan ne olacak.
var sayalım pc de yada nette aradın buldun.
ondan sonra ne olacak.

BY_KARTAL_

Yeni üye
3 Ağu 2009
6
0
s.a. arkadaşlar bu nasıl bir iş anlamadım hatakoduyla ne alakası var bunun anlamadım arkadaşım sen bunu en iisi videoya kaydet öyle bize anlat tamamı tatlı kardeşim ...

ßy_Torjen

Üye
26 Ağu 2009
214
0
system32
arkadaşın dedini anladım galba hatakodunun çözümünü bulana kadar deneme yanılma yöntemini kullancaz ama windows live massenger bu engelleior artık bunu bilmiyorsun sanrım çok eski bir yöntem bu :d

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.