MSn Messenger Hack 1.0.2 Arıyorum ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxpenguenxx

Yeni üye
5 Mar 2008
1
0
Mrb Arkadaşlar ,
Ben Youtube'da Msn Hack Ararken Böyle Bir Program Gördüm . Sizin Forumunuzda aradım ve google'da arattırdım ama yok yok yok ! :( Bu Programı Varsa Elinde olan paylaşırsa veya bildiğiniz bir adres varsa söylerseniz çok sevinirim . Saygı Sevgiler Sağlık dolu günler

M.IKBAL

Üye
30 Kas 2007
99
0
cok uzaklarda...
valla ben hollandali bir sitede gordum ama adi msn2hack idi fiyat 1.60euro ydu ama dil seceneginin olup olmadigini bilmiyorum sitenin adresi www.downloadhacks.nl evet buydu orda yukardan hacks lari tiklayin cikar site hacklamak icinde pro vardi aslinda biri buraya bakip hatta yararli ise dil sorununu cozup yayinlasa valla super olur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.