msn sorunu (yardım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leopar1

Yeni üye
16 Haz 2008
4
0
arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba...bir sorunum vardı ve sizlerle paylaşmak istedim.msn de oturum açıyorum ve mail kutuma tıkladığımda ikinci kez oturum açmam gerektiğini söylüyo (halbuki oturum açık durumda iken bunu istiyo)bunun bi oyun olduğunu düşünüyorum ve yardımlarınızı bekliyorum.ayrıca internet üzerinden oturum açtığımda hiç bi sorun olmadan mail kutuma girebiliyorum...yardımlarınızı bekliyorum kib.......

leopar1

Yeni üye
16 Haz 2008
4
0
ilginize teşekkür ederim ama anlamadığım bi nokta var neden böyle bişey ilk defa oldu. ayrıca oturum açmamı istiyen sayfada allttaki parolanızı unuttunuz mu ifadesine tıkladığmda boş bi sayfa çıkıyo buna ne demeli....?buna rağmen oyun değil mi sizce... küçük bi ayrıntıda arkadaşımın bilgisayarında açtığımda mail kutuma direk girebiliyorum yani pcde virüs var diycem ama kapersky 2009 ile 3-4 kez tarattım herhangi bişey bulmuyor yorumlarınızı bekliyorum..bu arada konuyu yanlış yere açtığım için özür dilerim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.