Msn Ve Facebook Şifreleri & gizli sorular Dikkat

pskokesh42

Üye
27 Eki 2012
101
0
Evet Arkadaslar Ben Aranıza Yeni Katıldım Ve Sizlere Özellikle Facebook için Geçerli Bi konu Anlatacağım.
Çoğumuz Biliyoruz Ama Bilmeyenler İçin Anlatıyorum.
Arkadaslar Facebook vb. için Şifrelerinizi Asla Okunabilir Sekilde Yapmayın.
Örneğin çoğu kişinin facebook gizli sorusu ne olursa olsun cevap sanane dir. çünkü hatırlaması kolay.
yada annen nerede doğdu sorusu. profilinden memleketine bakın yada biraz sohbet edin hesabı ele gecirirsiniz.
Şimdi Gelelim Asıl Konuya. Az Önce Dediğim Gibi Şifreler (sanane, istanbul34, merve213 vb. olmamalı. en başarılı şifre tipi karışık harf ve rakamdır. ama bundan daha önemlisi şifrenin başına ve sonuna (- , _ , :) vb ) semboller ekleyin.
Örneğin Benim eski Bir Şifrem ( -Ah8BY145WsSs.d- ) idi ve birisine şifremi söylesem bile kapıdan cıkana kadar unutuyordu :)
Size önerim Şifrenizden Daha Önemli Olan Tek Şeyi (gizli soru) Asla Gercek cevaplar Yapmayın. Örn (annenin doğum yeri : Karaman demeyin. çünkü beklenen cevap budur siz örn, tekbenkral88 vb cevaplar verin ve ulaşılmaz olun...

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
yararlı paylaşım teşekkürler :) forumda kalıcı olman dileği ile iyi forumlar :)

pskokesh42

Üye
27 Eki 2012
101
0
Güzel Mantık Ama Arkadasınızın Hayvan Olduğunu Bilen Tek Kişi {:secret} Olmanız Lazım :secret :mml

ramiz_7

Üye
11 Tem 2009
193
0

pskokesh42

Üye
27 Eki 2012
101
0
ramiz kardes teşekkür ederiz ancak bu konuyu açmaktaki amacım facebook güvenliği sağlamaktı ancak anlattığım yöntemle facebook hesabıda kırılabilir :) Yinede Teşekkür Ederim :)

20 Eyl 2012
182
0
Evet Arkadaslar Ben Aranıza Yeni Katıldım Ve Sizlere Özellikle Facebook için Geçerli Bi konu Anlatacağım.
Çoğumuz Biliyoruz Ama Bilmeyenler İçin Anlatıyorum.
Arkadaslar Facebook vb. için Şifrelerinizi Asla Okunabilir Sekilde Yapmayın.
Örneğin çoğu kişinin facebook gizli sorusu ne olursa olsun cevap sanane dir. çünkü hatırlaması kolay.
yada annen nerede doğdu sorusu. profilinden memleketine bakın yada biraz sohbet edin hesabı ele gecirirsiniz.
Şimdi Gelelim Asıl Konuya. Az Önce Dediğim Gibi Şifreler (sanane, istanbul34, merve213 vb. olmamalı. en başarılı şifre tipi karışık harf ve rakamdır. ama bundan daha önemlisi şifrenin başına ve sonuna (- , _ , :) vb ) semboller ekleyin.
Örneğin Benim eski Bir Şifrem ( -Ah8BY145WsSs.d- ) idi ve birisine şifremi söylesem bile kapıdan cıkana kadar unutuyordu :)
Size önerim Şifrenizden Daha Önemli Olan Tek Şeyi (gizli soru) Asla Gercek cevaplar Yapmayın. Örn (annenin doğum yeri : Karaman demeyin. çünkü beklenen cevap budur siz örn, tekbenkral88 vb cevaplar verin ve ulaşılmaz olun...

saolda basit bi konu olmuş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.