Msnde listenizdekilerin kişi listelerini ele geçirin

suplication

Yeni üye
3 Eyl 2007
2
0
valla arşivi incelemedim daha önce verildiyse kusura bakmayın...önce msnimizi açıyoruz ardından limewireyi açıp arama kısmına ''.ctt'' yazıp arama yapıyoruz... az bekliyoruz bi anda binlerce kişi listesi görünüyor... daha sonra istediğimiz kişilerin listesini bilgisayara indirip, msndeki listeden kişi al sekmesine tıklayarak kendi msnimize ekliyoruz..

Son düzenleme:

muratcirak

Üye
27 May 2007
94
0
bazıları kullanılmıyo onun için gerek yok aresdende indirebilirsin ben denedim indi ama hiç biride açmadı

suplication

Yeni üye
3 Eyl 2007
2
0
kullanım durumuna göre değişir mesela ben www.snyggast.se den aldığım 5-6 hatun msni ile sırf bi hesabımın kişi listesini gavurlarla doldurdum...3 tanesi kabul etmezse 1 tanesi mutlak ediyo sonuçta ve her girişimde 50-60 online bulabiliyorum...gerçi benim amacım onlarla konuşup ingilizcemi geliştirmek ama kişiye göre de değişir çünkü hepsi taş gibi oluyo bu isveçlilerin:yaho1

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.