MSN'e giremiyorum ne yapmalıyım?

arago_W&B

Üye
1 Mar 2008
139
3
arkadaşım msn modem ayarlarından bozulmazm hata kodunu arat bak buldum
81000306 - Windows Live Messenger Hatası - Msn Hata Kodu - Çözümü

1jf4.jpg

Hata Kodu 81000306 : Hizmetten veya Internet bağlantınızdan kaynaklanan bir sorun nedeniyle şu anda Messenger oturumunuzu açamıyoruz. Lütfen Internet’e bağlı olduğunuzdan emin olun.
Durumu çözmenize yardımcı olması için aşağıdaki adımları deneyin:

1. Internet’e bağlı olduğunuzdan emin olun.
  2. MSN Messenger’ın en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun.
  3. İşletim sisteminiz için kullanılabilir olan en son güncelleştirmeleri yüklediğinizden emin olun.
  4. Microsoft® Windows® işletim sistemleri için, Microsoft® Windows® Update web sitesine gidin.
  5. Güvenlik duvarı kullanıyorsanız, MSN Messenger’a güvenlik duvarı üzerinden tam erişim izni verildiğinden emin olun.
  6. Daha fazla bilgi için güvenlik duvarı belgelerine bakın.
  7. MSN Messenger için Gelişmiş Bağlantı ayarlarını doğrulayın.
Not :Bilgisayarınız bir kurumsal ağın parçasıysa, ağın MSN Messenger hizmetine erişmeye izin verdiğini doğrulamak için ağ yöneticinize başvurun. Çevirmeli bağlantı kullanıyorsanız, bağlantı zaman aşımına uğruyor olabilir. Daha sonra yeniden bağlanmayı deneyin.
*Alternatif çözüm yolları için aşağıdaki yükleme bağlantısında yer alan konuyu inceleyebilirsiniz.

hack.tr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2007
450
1
arkadaşlar benim pc yi ilk aldıımdada bu sorun olmustu internet cok güsel ama msn yok bunun nedeni modem ayarlarından ama dogru olduuna da eminim modemin firewallınıda kapattım ama msn acılmıyor hata kodu 81000306 lütfen yardım edin

arkadaslar bide msn ile ilgili sitelere gimiodu ama şimdi vtunnelden girmeyi denedim girdi...
Bana da aynısı oldu ama msn gırıodum sadece hotmaıl yahoo ve bazı download sıtelerıne gıremıodum power cıkardım olmadı ttnet aradım port sıfırladılar duzeldi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.