Oyun MTA Sunucusuna ddos atma

Sancakx4

Yeni üye
1 Nis 2019
3
0
Öncelikle selamın aleyküm,ben foruma yeni katıldım birkaç yanlışım olursa kusura bakmayın.
Bir kişi sunucum açıldığı gün bana ddos atıp serverin çökmesine neden olmuştu,asıl soruya gelecek olursak;

Bir mta(Multi Theft Auto) sunucusuna nasıl ddos atabilirim?
vps-vds gibi birkaç yönetm duydum yardmıcı olursanız sevinirim.

ProHaydoTR

Katılımcı Üye
23 Eyl 2013
442
1
Aydın

xMit

Uzman üye
13 Mar 2016
1,202
10
Root@xMit:~#
Bir TÜRK sürekli senin sunucunu düşürürse senin ona ddos atman yanlış olmaz bence ? öyle değil mi albayım

Nasıl yanlış olmaz ? Yanlış yoldan doğru yola ulaşamazssın .

Neden biz Türk sunuculara vurmayın diyoruz ? Sen o adamın belki SW'sini düşürmüş olabilirsin fakat o adama zarar vermiyorsun zararı verdigin o sunucunun barındıgı firma asıl zararı alan o işten ekmek yiyenleri zor duruma sokarak müşteri kaybı yaşatmak Kul hakkına girmenin
Ta kendisidir .

Bir anlık öfke ile kendi topraklarınız üstünde ki yapılara zarar vermeyin lLütfen .

ProHaydoTR

Katılımcı Üye
23 Eyl 2013
442
1
Aydın

Neden biz Türk sunuculara vurmayın diyoruz ? Sen o adamın belki SW'sini düşürmüş olabilirsin fakat o adama zarar vermiyorsun zararı verdigin o sunucunun barındıgı firma asıl zararı alan o işten ekmek yiyenleri zor duruma sokarak müşteri kaybı yaşatmak Kul hakkına girmenin
Ta kendisidir .

Bir anlık öfke ile kendi topraklarınız üstünde ki yapılara zarar vermeyin lLütfen .

Bundan 4 sene önce Minecraft serverim vardı aylık 80 tl ödüyordum ortalama 80 user cekiyordu bir iki tane cocuk sürekli ddos atıp serveri düsürüyorlardı sunucuyu aldıgım bilisime yazmama ragmen devam etti ddos en son da baska bi firmaya gectigimde userim 20 ye düstü ve yaptıgım satıs %70 düstü bu yönden bakarsan

Sancakx4

Yeni üye
1 Nis 2019
3
0

Ta kendisidir .

Hocam bi bakıma haklısın ama bizim emeğimiz yokmu? bizim emeklerimiz çöpe gitti.

Merhabalar. Öncelikle TÜRK sunucularına saldırmanın misyonumuza ters olduğunu hatırlatayım.
turkhackteam.org/misyon.html

Eğer sunucu TÜRK değilse BKNZ:
https://www.turkhackteam.org/web-se...cloudsigma-server-uzerinden-ddos-exeower.html

//İyi Çalışmalar.

Zorladı beni başak yönetm varmı acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:

xMit

Uzman üye
13 Mar 2016
1,202
10
Root@xMit:~#
Hocam bi bakıma haklısın ama bizim emeğimiz yokmu? bizim emeklerimiz çöpe gitti.

Bundan 4 sene önce Minecraft serverim vardı aylık 80 tl ödüyordum ortalama 80 user cekiyordu bir iki tane cocuk sürekli ddos atıp serveri düsürüyorlardı sunucuyu aldıgım bilisime yazmama ragmen devam etti ddos en son da baska bi firmaya gectigimde userim 20 ye düstü ve yaptıgım satıs %70 düstü bu yönden bakarsan

Zorladı beni başak yönetm varmı acaba?

Bilincli insanlar olun biraz daha olaylara mantıklı şekilde ve merhametli sekilde bakın burada böyle bir konu acılcagı yerine bu saldırıdan nasıl korunurum diye yardım talebinde bulunun mağduriyetinizi gidermeye çalışalım , Nasıl Dünyanın bir ucunda Bir müslümana bir zeval gelse sinirleniyorsak bu durumlarda da aynı milliyetci duygularla hareket edip karşıda ki bir Türk firmasıysa elinizi kolunuzu baglamalısınız .

Ranger_THT

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
261
10
/etc/shadow
Bir TÜRK sürekli senin sunucunu düşürürse senin ona ddos atman yanlış olmaz bence ? öyle değil mi albayım

Merhabalar Teğmenim ,
Düşünceniz yanlıştır. Bir web sitesi düşünün TÜRK sitesi saldıran kişide TÜRK eğer siz o saldırganın da sitesine saldırırsanız haklı durumdan haksız duruma düşersiniz. Bu nedenle tek yapmanız gereken savcılığa başvurmaktır. Teşekkürler iyi çalışmalar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.