Multi-Algoritmalı Encoder

NMSHacking

Katılımcı Üye
4 Haz 2023
303
100
Merhabalar. Basit bir encoder yazdım. Birden fazla algoritmalı şifreleme yöntemi kullanarak ve istediğiniz tur sayısına bağlı olarak birden fazla kez dosyanızı şifreleyecek ve basit bir yöntemle payloadınızı/virüsünüzü antivirüslerden korumuş olacaksınız. Geçmiş günlerde kod koruması için NMSCodeSecure adında bir uygulama yazmıştım. Linuxta sorun yoktu ama kriptografi yazılımı olduğu için windowsta behaviorlardan geçmiyordu. Şimdi ise o uygulamamı encode ederek virustotale yüklüyorum ve test ediyorum.
1) Kurulum
Öncelikle sisteminizde Python bulunmalı. Geçmişten bu yana konularımda kodu derleyip paylaşıyordum ama virustotal beni sürekli hayal kırıklığına uğrattığı için artık kodu derlemeyeceğim. Öncelikle python kodunu belirtilen adresten indireceğiz. Adrese gittikten sonra aşağıda işaretlediğim yere basın.

Bastıktan sonra aşağıdaki ekran gelecek. Yine işaretlediğim yere basın. İndirme başlayacak.

İndirme başladıktan sonra terminalde
Bash:
pip install cryptography
2) Kullanım
Programı indirdiğiniz dizine gidin. Ardından Windowstaysanız;
Bash:
python app.py
Linuxtaysanız;
Bash:
python3 app.py
komutunu çalıştırın. Ardından karşınıza aşağıdaki ekran gelecek.

Bu ekranda ŞifrelemeTurSayısı0 girişini silin. Ardından oraya dosyayı kaç kez encode etmek istediğinize bağlı rakam girin. Ben 16 girdim mesela.

Şimdi ise en başta bahsettiğim NMSCodeSecure dosyasını seçiyorum.
Dosyayı seçtikten sonra Encode düğmesine basarak dosyamı şifreliyorum. Eğer ne kadar fazla şifreleme turu girerseniz dosyanızın boyutu aynı oranda artacaktır.
Encode işleminden sonra virustotalde dosyalarımızı test edelim.
Teste bakıyorsunuz. Encode edilmemiş halinde peexe olarak gözüküyor. Encode edildiğinde text olarak gözüküyor. Tabii text olarak değil de program olarak kullanıldığında o yazı gözükmeyecektir. Ben program olarak çalıştır özelliğini açmamıştım.

Evet program tam bir fud yazılımı değil ama başlangıç için bir encoder işlevi görecektir. Konumu okuduğunuz için teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.