Music Developments Melodya v1.0.9 Mac

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,891
240
İstanbul
Music-Developments-Melodya-v1.0.9-1.jpg

Hakkında

Melodya, gelişmiş bir melodi jeneratörü ve güdü editörü eklentisidir.
Tam kontrole sahip melodi jeneratörü eklentisi Melodya ile tanışın

Melodya, kullanımı kolay, ancak aynı zamanda daha derin kontrol için birçok ayrıntılı ayar sunan gelişmiş bir motivasyon editörü ve melodi jeneratörüdür. Sadece yeni melodiler yaratmakla kalmaz, aynı zamanda mevcut melodileri farklı şekillerde değiştirebilir. Oluşturulan melodi serbestçe düzenlenebilir.

Özellikleri

• ayrıntılı ritim ve şekil seçeneklerine dayanan motivasyon editörü ve tek tıklamayla melodi üretimi
• şekil ve ritmin ayrılmasını mümkün kılan gelişmiş ritim haritalama algoritması
• ünlü, iyi bilinen melodilerde kullanılan çeşitli melodik ve ritmik dönüşümler
• modern türler için uygun: “Modern” ritim oluşturucu dahildir (+2 diğerleri)
• tamamen özelleştirilebilen basit bir tek sayfalık kullanıcı arayüzü (renkler, yazı tipleri, klavye kısayolları…)
• MIDI dosyası içe aktarma. Bırakılan MIDI dosyası, değiştirilebilen veya yeniden
oluşturulabilen melodi bölümlerine ayrılabilir • melodi üretimi ve tek bir tıklama için
• mevcut bir melodiyi mutasyona uğratmak • basit aktivasyon. Etkinleştirme veya çalıştırma için internet bağlantısı gerekmez

İndirme Linkleri

Turbobit 13 MB .zip

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.