Nasa World Wİnd 1.33 Full (google Earth Bunun Yaninda Bebek)

radyocu_x

Üye
19 Ocak 2007
106
8
Ankara
evet arkadaşlar..biraz uzun sürecek indirmeniz..ancak mükemmel kalitede harika özellikleri olan bi program..hemde full...google earth ün 10 kere gelişmiş hali...
22 adet seçenek..ister yolları iste dağları taşları,ovaları izleyin..ya da istediğiniz bi yeri hangi ayda görmek istiyorsanız onu seçin...
bu kardarla da bitmiyor..peki hep dünya mı?hayır..+ay da eklenmiş...NASA her zamanki gibi kendini yine aşmışş...bence çok güzel sizde deneyin...
BOYUT (60MB) Full v1.3.5 Download alıntıdır
-03.jpg

-25.jpg

16.jpg

Son düzenleme:

memocell

Yeni üye
23 Ara 2006
6
0
saol kardş eğer çalışıyosa işime yarar gurbetteyizz biliyomusun memlekete bakmak için:D

vatansever_06

Yeni üye
12 Ara 2006
20
0
ya bunda nasil ZOOM yapabiliyoruz yani yakinlastirip uzaklastiririz?? ben ZOOM dugmesini buldum ama ZOOM yapmasini bulamadim anliyan varmi?

baki_turk

Yeni üye
18 Mar 2007
10
0
Teşekkürler

Emeğe Tüm Kalbimle Saygi....
Yeni üyenizim Ve Pc Aleminde Yer Almak Istiyorum...
Suan Pek Fazla Online Olamiyorum Ama Sizlerin Yardimlariyla Başarmak Emek Vermek Istiyorm... Teşekkür Ederim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.