NASA'nın açık bıraktığı kapılar (Liste)

17 Eyl 2021
123
52
Merhaba THT ailesi!
Sizlere NASA'nın açık bıraktığı kapıların linklerini vereceğim. Ben çoğuna girdim, NASA'nın 1950'lerden itibaren Apollo/Luna gibi birçok görevlerinin fotoğraflarını, belgelerini, kayıtlarını indirdim inceledim. Konunun meraklısı arkadaşlara şimdiden keyifli zaman geçirmelerini diliyorum.

Son düzenleme:
17 Eyl 2021
123
52
Hocam bir şey sorucaktım, bunlara nasıl ulaştınız acaba? Bu sektörde yeniyim de...
Merhaba, elbette google dorklarından faydalanarak. Örneğin kullandığım dork;

intext:"index of /" inurl:nasa

Tabi hazır olarak yüzlerce dork var ama kavramını ve mantığını öğrenmekte fayda var. Bu konular ile ilgili detaylı bilgiler için forum içerisindeki konuları takip edebilirsiniz. Umarım kalıcı olursunuz.

SARPERYC

Üye
9 Eyl 2021
77
33
Diff Life

Tabi hazır olarak yüzlerce dork var ama kavramını ve mantığını öğrenmekte fayda var. Bu konular ile ilgili detaylı bilgiler için forum içerisindeki konuları takip edebilirsiniz. Umarım kalıcı olursunuz.
Teşekkürler hocam, bende şuan dorklar üzerinde çalışıyordum yararlı oldu çok teşekkürler.
Kolay gelsin başarılarınızın devamını beklerim...

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,816
31
MyKrallife
Merhaba THT ailesi!
Sizlere NASA'nın açık bıraktığı kapıların linklerini vereceğim. Ben çoğuna girdim, NASA'nın 1950'lerden itibaren Apollo/Luna gibi birçok görevlerinin fotoğraflarını, belgelerini, kayıtlarını indirdim inceledim. Konunun meraklısı arkadaşlara şimdiden keyifli zaman geçirmelerini diliyorum.

Vaaayyy eline sağlık tebrikler :)

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,037
1,063
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde

Ben. Bu dorklar ile zamanından neler buldum 😁😁

GökBörü.

Uzman üye
20 Haz 2021
1,815
1,048
Kara Harp Okulu
Merhaba THT ailesi!

eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.