nasıl bir domain almalıyım ?

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
ben isitorum ki accounts.google.com a çok benzer olsun bu şekilde bir domaini nasıl alabilirim ? aynı linkte domain alabilir miyim ? bana bu konu hakkında detaylı bilgi verir misiniz

teşekkürler,iyi forumlar...
--------------------------------------------------------------------------------------------------
ÖYLE BİR GÜN GELİCEK Kİ KONUŞMAYAN KONUŞANDAN DAHA KÂRLI ÇIKACAK !!

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,741
404
Kainat
ben isitorum ki accounts.google.com a çok benzer olsun bu şekilde bir domaini nasıl alabilirim ? aynı linkte domain alabilir miyim ? bana bu konu hakkında detaylı bilgi verir misiniz

teşekkürler,iyi forumlar...
Merhaba sayın üye,
google.com veya qoogle.com gibi alan adı alabilirsiniz. Accounts diye bir subdomain açarak, accounts.google.com gibi yapabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Alycholic

Katılımcı Üye
20 Tem 2021
302
71
24
Web site domainlerinden bahsediyorsanız , kafanıza göre istediğinizi kullana bilirsiniz.

Büyü bir veb sitesi kurucaksanız (.com)
video paylaşım için kuruyorsanız (.net)
blog sayfası için kuruyorsanız (.info) tavsiyyemdir

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
561
83
en iyi taktik telefondakilere atcaksan googlsawdsdascaw.xyz gibi bi domain alip
sub domain acicaksin google.googlsawdsdascaw.xyz gibi birşey olcak belli olmaz
bilgisayardaki birine atarasn anlayabilir onuda go0gleq.xyz gibi bi domaine subdomain acabilirsin

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
en iyi taktik telefondakilere atcaksan googlsawdsdascaw.xyz gibi bi domain alip
sub domain acicaksin google.googlsawdsdascaw.xyz gibi birşey olcak belli olmaz
bilgisayardaki birine atarasn anlayabilir onuda go0gleq.xyz gibi bi domaine subdomain acabilirsin
Hayır en iyi taktik zeroclick tir benim onu yapmaya gücüm yetmediği için ben oneclick yapıyorum

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
işte tam aradığım şey ama paralı, bunu bir şekilde ücretsiz almam şart nasıl alabilirim ?
bilen ?

işte tam aradığım şey ama paralı, bunu bir şekilde ücretsiz almam şart nasıl alabilirim ?
bu siteler gibi benzerlerini bilen var mı ?

Merhaba sayın üye,
google.com veya qoogle.com gibi alan adı alabilirsiniz. Accounts diye bir subdomain açarak, accounts.google.com gibi yapabilirsiniz
nasıl veya neyden çevirebilirim ?

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,092
1,607
-Türkistan-
Merhaba değerli üye,

Sanırım bu şekilde bir domain alıp hesap çalmak için kullanacaksınız.Yukarıda arkadaşların dediği gibi benzeri bir domain alabilirsiniz. Örnek verecek olursak qoogle,gooqle,goo9le gibi.Ama bu gibi domainler genellikle suspend yemekte.Ve böyle domainleri google kötü amaçlar için kullanıldığını farkeder ise hakkınızda dava açabilir yada domaini aldığınız firma ile iletişime geçerek domaininizi kapatabilirler.İlla yapmak istiyorum derseniz de yurtdışı domain sağlayıcı yerlerden almanızda fayda var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.