Nasıl hacking öğrenebilirim ?

Dc İmam Doğan

Yeni üye
26 May 2024
13
1
We web site nasıl hacklerim Ben hacke yeni başladım Windows 11 im var pyhton sadece idle ve terminalde çalışıyor yapabiliceğim hackler nelerdir nasıl yaparım detaylı anlatın ltfn

Çözüm
İngilizcen varsa burayı okumanı tavsiye ederim

Hammurabi1

Üye
1 Haz 2023
204
27
kanka bug bounty öğren sana tavsiyem atıl samancı oğlu bug bounty kursunu satın al başlangıç için güzel ve bir de hazır toolar kullan ilkten başlangıç mantığı anlamak için onun haricinde biraz sql komutlarını öğren ve biraz web programlama bilgin olsun ..
benim tavsiyem budur.

Dc İmam Doğan

Yeni üye
26 May 2024
13
1
kanka bug bounty öğren sana tavsiyem atıl samancı oğlu bug bounty kursunu satın al başlangıç için güzel ve bir de hazır toolar kullan ilkten başlangıç mantığı anlamak için onun haricinde biraz sql komutlarını öğren ve biraz web programlama bilgin olsun ..
benim tavsiyem budur.
Param yok hazır kodlar verirseniz idle veya pyhton terminalde deneyecem

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,324
361
portswigger.net kayıt olup oradan başla orada anlatımda var pratikte yaptırıyor ilk baş okuyorsun sonra o zaafiyetin bulundugu lab var alıştırma yaptırıyor

Hammurabi1

Üye
1 Haz 2023
204
27
Param yok hazır kodlar verirseniz idle veya pyhton terminalde deneyecem
bedava ücretsiz olan içerikler gerçekten ağır ilk başlayacaksan temelin zayıfsa baya sıkıntı çekersin ben misal sqlmap ile 20 ye yakın siteyi pentest ettim
10 tane ise manuel kendi başıma pentest ettim ilk bu atılsamancı oğlunun kursunu izleyerek çoğu şeyi yapabildim ondan sonra mehmet inceyi izle o youtube kanalında paylaşmış herif ama 42 ders ve her bir dersi 2 saat uzunluğunda

Dc İmam Doğan

Yeni üye
26 May 2024
13
1
bedava ücretsiz olan içerikler gerçekten ağır ilk başlayacaksan temelin zayıfsa baya sıkıntı çekersin ben misal sqlmap ile 20 ye yakın siteyi pentest ettim
10 tane ise manuel kendi başıma pentest ettim ilk bu atılsamancı oğlunun kursunu izleyerek çoğu şeyi yapabildim ondan sonra mehmet inceyi izle o youtube kanalında paylaşmış herif ama 42 ders ve her bir dersi 2 saat uzunluğunda
Dc m İmam Doğan nasıl yapacağımı detaylı snlstirmisin bide hazır kodları atarmisib idlede çalışacak ve nasıl kaydecem anlatın lütfen

Dc m İmam Doğan nasıl yapacağımı detaylı snlstirmisin bide hazır kodları atarmisib idlede çalışacak ve nasıl kaydecem anlatın lütfen

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,966
907
Siber
Web hack öğrenmek istiyorsanız öncelikle terimleri öğrenin ardından sitelerin çalışma mantığını öğrenmeye çalışın, terminale ilgili toolları kurup açık taratın, sızmaya çalışın, takıldığınız konularda “Yardım Merkezi”ni rahatlıkla kullanabilirsiniz. Esenlikler dilerim

Dc İmam Doğan

Yeni üye
26 May 2024
13
1
Web hack öğrenmek istiyorsanız öncelikle terimleri öğrenin ardından sitelerin çalışma mantığını öğrenmeye çalışın, terminale ilgili toolları kurup açık taratın, sızmaya çalışın, takıldığınız konularda “Yardım Merkezi”ni rahatlıkla kullanabilirsiniz. Esenlikler dilerim
Pyhton İdlede calicasacak kodlar ve ne işe yaradigi ve nasıl kaydedecegim lazim

portswigger.net kayıt olup oradan başla orada anlatımda var pratikte yaptırıyor ilk baş okuyorsun sonra o zaafiyetin bulundugu lab var alıştırma yaptırıyor

Clen1x_

Anka Team Junior
16 Kas 2023
64
22
OneDrive
Bu konuya bir göz atmanızı isterim iyi forumlar.

Dc İmam Doğan

Yeni üye
26 May 2024
13
1

Pyhton İdlede calicasacak hackkodlar ve ne işe yaradigi ve nasıl kaydedecegim lazim

Clen1x_

Anka Team Junior
16 Kas 2023
64
22
OneDrive

Çözüm

Dc İmam Doğan

Yeni üye
26 May 2024
13
1
Bana idlede calisacak hack kodalrini ve nasıl kullaabilicegimi atarsan sevinirim

Bana idlede calisacak hack kodalrini ve nasıl kullaabilicegimi atarsan sevinirim

By.Mrx

Katılımcı Üye
22 Haz 2021
340
62
32
We web site nasıl hacklerim Ben hacke yeni başladım Windows 11 im var pyhton sadece idle ve terminalde çalışıyor yapabiliceğim hackler nelerdir nasıl yaparım detaylı anlatın ltfn
Bir linux makinesi kur temel linux komutlarını öğren sonrasındada internet hakkındaki temel bilgileri öğren ip tcp nedir dns nedir vpn ne işe yarar tor ağı nasıl çalışır gibi şeyleri öğren onsan sonrasında youtube veya google gibi yerlerden hacking eğitimlerini araştır tryhackme sitesini ve hackthebox sitesini önere biirim ama bu hacking lab ları temel bilgileri öğrendikten sonra kullan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.