Nasıl masaüstünde ayrı sanal makinede ayrı fare kullanabilirim

Zody4Q

Üye
13 Ara 2020
145
42
Selamlar,sanal makinemde bir click makrosu kullanmak istiyorum ve aynı zamanda makro sanal makinede çalışırken sanal makineyi alta alıp masaüstünde başka işlerimi yapmak istiyorum. Daha denemedim ama sanal makinenin bir fareye ihtiyacı olacağı için illaki makro çalışmayacaktır. Aynı anda hem masaüstünde hemde sanal makinede nasıl fareyi kullanabilirim? Bunun bir yolu yoksa bildiğiniz herhangi bir ekran makrosu var mı? Ekran makrosundan kastım normal click makrosu gibi fakat bir noktayı işaretliyorsunuz ve o nokta fare görevi görüyor,makro o noktada çalışıyor. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa harika olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.