Çözüldü Nasıl para kazanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lundmark

Yeni üye
3 Şub 2019
40
0
Web site açıp Adsense'den veya diğer reklam ağlarından, referans sistemlerinden (affiliate) para kazanabilirsin.
Kendi takipçi satış siteni açabilir, yazılım geliştirip satabilirsin.

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,455
631
Uzman olduğunuz alanlarda satış yapabilirsiniz. Mesela Grafik Tasarım alanında uzmansınız, kişisel istek üzerine işler yapıp satabilirsiniz.

EmirEfeToy

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
273
0
Nereden Nere
Moderatör tarafında düzenlendi:

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
2
buradan takip edebilirsin para kazanma sitelerini. Bende yapıyorum ama günde 5tl falan geliyor toplam. Ha uğraş gerektirmiyor günlük 5dakka girip çıkıyorum ama başka kazanç yolu bulmalısın kendine

TheS4lih

Üye
15 Eyl 2018
101
0
FİZAN
şimdi oturduğun yerden para kazanmak zor
ya bir site açıp reklamlardan kazancan(google de üstte olman gerek ve kolay değil)
2- oyun sunucusu açıp yetki satabilirsin
3- program yapıp satabilirsin
4- sunucu hizmeti verebilirsin(ts3 vb)
5- instagram facebook vs bir sayfa açıp reklam verebilirsin
6- bitcoin ürete bilirsin(sakat iş önerilmez)
7- bilgisayarınla dns server falan açabilirsin :D (sakat iş)
8- youtube kanalı açabilirsin(o da sakat iş ve yaratıcılığına bağlı)
9- bir şirkette çalışa bilirsin(18 yaşından büyük olmalısın ve programlama dili falan bilmelisin) mesela BulutPress web site yapacak eleman arıyor
10- Dolandırıcılık yapabilirsin(en karlı iş)
11- hacker olup fidye istiye bilirsin
12- aklıma bişey gelmedi
NOT: hiçbir zaman oturduğun yerden para kazanamazsın. Kazanmak için ya ailen zengin olacak yada kul hakkına girmeye razı olacaksın

titivillus

Yeni üye
2 Mar 2019
25
0
web sitesi açarak uzun vadede para kazanabilirsin ve bu kesin değildir belkide hiç para kazanamazsın bu nedenle herkesin robot gibi söylediği şeyleri uygulama
bugün bir youtube kanalı veya blog sitesi açarak ne yapabilirsin? insanlar yapılacak neredeyse herşeyi yaptı rakiplerin çok güçlü böyle bir ortamda senin para kazanman çok zor. bence kolay yoldan kazanmak yerine kesin olan bir yoldan para kazanmaya çalış

Destroys

Yeni üye
16 Şub 2019
7
0
TURKİSH WEB
Merhaba,
Örneğin Youtube'a bir video atıp bir dosya için örnek thtroot dosyası bt.ly a aktarip kullanıcıların girmesiyle para kazanabilirsin. Yardımcı olduysam ne mutlu bana...

rewecetr

Üye
4 Şub 2019
131
0
Tekirdağ
Biraz riskli ama belli bi miktar para biriktirip sermaye ile bitcoin alıp araştırıp altcoin alım satımı yapabilirsin öyle direk aldım artınca satarım mantığı değil o kadar kolay değil bu işte profesyonel olanlar var ve çok kazanıyorlar arbitraj kavramını araştır altcoinler ne bitcoini araştır , bitcoin cüzdanı .. araştır hep altcoin alım satım için info veren telegram grupları var güzel bir tane bulursan adam grafiği inceliyip yorumluyor yükseliş trendi örn. 150 den alın 300 den satın gibi gibi grafik incelemesi var o kadar kolay değil bence buna yoğunlaş yarıda bırakırsan hiç girme çünkü hiçbir şey kazanamassın zamanından olursun göründüğü kadar kolay değil :
bVdjzd.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.