Nasıl sanalda görünmez olurum?

Reomg

Anka Team Junior
1 Haz 2023
214
38
Merhabalar sanalda nasıl görünmez olurum örneğin ip adresi değiştirilerek mac adresi değiştirsek full görünmez olur muyuz yoksa başka bir yöntemi var mı

Çözüm
Merhabalar, %100 gizlilik mümkün değil fakat maksimum güvenlik için başta ağzını sıkı tutarak çeşitli önlemler alabilirsin. Öncelikle Whonix işletim sistemiyle tanışabilirsin. Kali gibi sistemlerde ise temel şekilde güvenliğini nasıl sağlayabileceğinle alakalı bir konuyu da bırakıyorum, inceleyebilirsin. Esenlikler dilerim.

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
180
root
Sanal üzerinde tamamen görünmez olabilmek diye bir şey yoktur, naparsanız yapın elbet bir yerde bir iziniz kalacak. Gene de önlem almak isterseniz bağlantılarınızda VPN veya Tor ağı kullanabilirsiniz. Ama bu yöntemler sizleri tamamen görünmez yapmaz.

Thriller

Üye
25 Eyl 2023
150
31
görünmez olman imkansız sadece birkaç proxyden geçer tor ağı kuyllanır üstüne vds ve onunda üstüne vpn açasan ve 15 20 sn de 1 kere ipni değiştirirsen bulunman zor olur

Merhabalar sanalda nasıl görünmez olurum örneğin ip adresi değiştirilerek mac adresi değiştirsek full görünmez olur muyuz yoksa başka bir yöntemi var mı

görünmez olman imkansız sadece birkaç proxyden geçer tor ağı kuyllanır üstüne vds ve onunda üstüne vpn açasan ve 15 20 sn de 1 kere ipni değiştirirsen bulunman zor olur
ama bunlar devlete işlemez heryerden bulurlar seni

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,065
910
lihtgTHT.php
Merhabalar, %100 gizlilik mümkün değil fakat maksimum güvenlik için başta ağzını sıkı tutarak çeşitli önlemler alabilirsin. Öncelikle Whonix işletim sistemiyle tanışabilirsin. Kali gibi sistemlerde ise temel şekilde güvenliğini nasıl sağlayabileceğinle alakalı bir konuyu da bırakıyorum, inceleyebilirsin. Esenlikler dilerim.

Çözüm

Reomg

Anka Team Junior
1 Haz 2023
214
38
Çok teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.