ne olur yardım edinn..trojen remover :(((((((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sadrah46

Yeni üye
31 Tem 2009
14
0
merhabalar arkadaşlar.ilk defa yazacağım ve yeni üye oldum yardım edin ne olur.Ben 2 gün önce trojen remover diye bir program yükledim bu sadece flash belleğin içindeydi.bunu internetten araştırdım trojenlere karşı bir korumaymış.ama bilgisayrımı yavaşlattı o yüzden kaldırmak istedim ama şimdi kaldıramıyorum ekle kaldırdan kaldır dediğim zaman sorun veriyor.ve bu program msn konuşmalarını vs. falan kaydeder mi?bana yardım edin ne olur.acil cevap istiyorum lütfen.

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
Başlat==>Çalıştır
(Çalıştır'ı klavyeden çalıştırmak için win tuşu ile R tuşuna basın.)
açılan pencereye regedit yazın

1- HKEY_LOCAL_MACHINE 'i yanındaki + yı tıklayın açılan listeden

2- Software 'i açın aynı şekilde takip edin

3- Microsoft 'u açın

4- Windows 'u açın

5- CurrentVersion 'u açın

6- Uninstall' ı açın

sileceğin proyu delete ile sil

Son düzenleme:

sadrah46

Yeni üye
31 Tem 2009
14
0
Ben daha çok yeniyim kardeş o yüzden hiç denemedim.nasıl olacağını anlatır mısınız.ben sadece ekle kaldırdan denedim oda olmadı..

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
aşağıdakı şekilde açılıyor gunvenli mod

alıntıdır:

Arkadaşlar şimdi pc hakkında bir sorununuz olduğunda ve yardım istediğinizde sorununuza göre yanıt veriyoruz ve bu yanıtların içinde güvenli kip ile aç tarzı cvp larımız oluyor ama çoğu kullanıcı bunu bilmiyor bende bundan dolayı böyle bir konu açma gereği duydum ve kendi bilgisayarımda resimli anlatım yapıyım dedim.umarım işinizi görür.

evet başlıyoruz:

bilgisayarımızın güç düğmesine bastığımız anda klavyemizden sürekli F8 tuşuna basıyoruz.karşımıza aşağıdaki menü gelinceye kadar elimizi sürekli F8 e basıp çekiyoruz ve karşımıza aşağıdaki menü geliyor.

93578474if7.jpg

sonra oradaki menüden en üst seçenek olan Güvenli mod da aç diyoruz sonra karşımıza şu görüntü geliyor.burada enter e basarak kullandığımız windows da güvenli mod ile giriyoruz

24552089ye7.jpg

sonra aşağıdaki görüntü geliyor ve bekliyoruz.

59035421py8.jpg

biraz bekledikten sonra hangi kullanıcı ile açıcağınızı soruyor.burada mesela kendi kullanıcınızda şifre varsa ve şifrenizi unutmanız durumunda bilgisayarın kendi kullanıcısı olan administratör kullanıcısı var.bide kendi kullanıcınız var.kendi kullanıcınızı seçip enter e basarak windows u açıyoruz

11078800gn2.jpg

kullanıcımızı da seçtikten sonra bize bir uyarı ekranı gelicek orada sistem geri yükleme yapıp yapmıycanızı sorucak siz sistem geri yükleme yapıcaksanız hayırı yapın yapmıycaksanız evet diyerek güvenli modda işleme devam ediyoruz.

11078800gn2.jpg

71371976re7.jpg

AĞIRABİ

Uzman üye
6 Eki 2007
1,910
1
revo unistaller programını indirip onunla tamamen silebilirsin.zaten türkçe ve kullanımı çok kolaydır,seni yönlendirip silmek istediğin programı en üst seviyede siler ve bir dahada sıkıntı yaşamazsın kardeşim.inşallah işine yarar...............

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.