Ne Olursa Olsun Gerçegi söyle THT Üyeleri Oyun Başladı // ByArtex

Arkadaşlar biraz saçma bir konu olsada THT üyelerinin kötü alışkanlıklarını ögrenmek istedim ve aklıma 3 madde geldi.

Alkol , Uyuşturucu , Sigara

Siz Bunlardan hangilerini kullanıosunuz.:trl

Ben: Sigara içiyorum , Alkol Ara Sıra , Uyuşturucu Sık Sık.

Cevaplarınızı bekliorum.Bunu yazım yazmım die düşünmeden cevabı yazmanızı istiyorum.

Not: Ne olursa olsun gerçegi söylemeye çalış. Buna cesaeretin olmalı. İnanıyorumki Bu Cesaret sende var.:secret

Son düzenleme:

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
bi manita yaparım 4-5 ay çıkarız sonra aksiyon olsun diye kıza ayrılmak istedigimi ve onunla olmadıgını söylerim sonra arkadaş çevremle atlar baraja içmeye gideriz tek bu :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.