Neden Forumdasin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ImSoSoRy

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
600
0
YAZILIM
Foruma Bilgilenmek İçin Katıldım Fakat Bu Daha Sonradan Yardım Etmeye Dönüştü Cogunlukla :)

MixPro

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
2,693
129
T Ü R K
Bildiğim ve öğrenmekte olduğum bilgileri sizlerle paylaşmak için daha birçok nedeni var da mobilde olduğum için yazamıyorum :trl

yilgorzorlu

Yeni üye
9 Ara 2017
22
0
Yeni üye oldum ama uzun zamandır takip ediyordum. Üyelikler kapalı olduğu için nasip bu zamana üye olmakmış. Hep dikkat etmiştim kurallar açık ve uygulanıyor. Düzen var. Herkes ilgili. Sürekli yararlı ve güncel programlar, konular bulabiliyorsun.
Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11
Katılma sebebim yeni şeyler öğrenmekti ve hem bir şeyler öğrendim hem de gerçek hayatta bile zor bulacağım arkadaşlar edindim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.