Neden Ruslar

Rayztw

Katılımcı Üye
17 Eyl 2021
254
101
Beyler bazı sorularım olacak.
Neden bu hacking konunuda ruskiler herkesten daha üstün.
çok tanıdığım oldu ve çoğu rus idi ama adamlar bizden kat be kat üstün.
aramızdaki farkı açıklayabilecek babayiğitler varmı?

teşekkürler
devlet destek veriyorda ondan (tek neden bu değil)*

C-137

Katılımcı Üye
6 May 2022
286
70

teşekkürler
Asıl soru neden biz değiliz?

'pump

Hunter
9 Ara 2022
1,380
2,969
Ağ Kablolarında Geziyor

teşekkürler
Bizim hackerlar ile onların hackerları bir değil.
Bizim lamerlarımız bile onların lamerlar değil ,inanın arada çok fark.
Yani şöyle söylim belki daha anlaşılır olur..

Bizim lamer dediğimiz kişiler genelde ne işlerle uğraşıyor diyip dalga tutarız ? " instagram hack" "twitter, dc,tg,face" ? evet tam olarak bunlar.
Onlarda nasıl işliyor bu ,hiç duydunuz mu ? duymadınızı var sayarak kendi görüp duyduğum rus hack forumlarından örnek vereyim.
+ haha şuna bak sql ile domaini belli olmayan bir site hackleyip paylaşmış. / evet onlarda tam olarak bu ve bunun gibi benzeri diyaloglar var. Tabi onlarda da insta hacklemek hakkında saçma sapan konular olabilir.
Bundan kaçış yok bu dünyanın neresine giderseninz gidin forumların kaçınılmazı.

2. Diyeceğim şeyde şu ki ;
Rütbe kıyaslaması yaparsak ?
Onların forumunda yeni üye rütbesine sahip arkadaş , yardım kategorisine Kali Arch nasıl kurulur diye konu açarken, TR çapında ki forumlarda ise "İNSTAGRAM ÇALMASINI BİLEN VAR MI?" "HAZIR TOOL VAR MI" gibi gibi bir ton konu açlıyor , işte farklarımız bu malesef..
aslında tam olarak bu yüzden ileriye adım atamıyoruz, temelden zayıfız, yaratıcı değiliz, hazıra konmayı severiz...

Not : Arada kapatamicamız kadar bilgi konusunda yarışda tur bindiler, bundan sonrada sanmıyorum, bire bir gideceğimizi... :)

alexsandru

Üye
23 Mar 2023
111
64
şimdi birşey diyeceğim ama yanlış anlaşılırım diye korkuyorum.
türkiye'de daha öğrenciler üniversiteye giriş sınavında 4-5 net ortalama doğru yaparken rusya'da öğrenciler 30-40 netlere çıkıyor.
rusya'da seçmeli veya zorunlu olarak sudoku,satranç,gemometri dersleri varken türkiye'de biyoloji dersi aaltılıp din dersine veriliyor hal böyle olunca rusların daha üstün sanıyorsunuz.
buradaki x>ruslar diyenler boş konuşuyor gidip bakkal sitesine index atmakla bir calculus yapmak bir değil.
çoğunun eline bir matrix sorusu versem herhalde yapamazlar.

Speedy Gonzales

Katılımcı Üye
12 Kas 2021
637
297
in every technology system

teşekkürler
Kardesim dunyadaki ulkelerin istihbaratlarina goz atacak olursan 1. Sirada ruslar gelir bunu okuyan herkes bilir istihbarata onem verdiklerinden dolayi bu dal altinda yararli olacak en iyi seylerde kendilerini gelistiriyorlar

OmarTR2000

Katılımcı Üye
26 May 2022
354
120
Baku
A HABER'e kalsa Türkiye dünya'nın süper gücü, tüm dünya onun etrafında dönüyor.
böyle boş gereksiz işler ile ilgilenmeyin.
Ama adam haklı biz baya büyük ve güçlü topluluğuz. Çoğunlukla halktan oluşan bir ordumuz olduğu için anonim kalıp kalmamak pek önemli değil.

İsveç bile durmadı bize karşı :D
Tabi Rusya başka mesele

Hi Handsome

Katılımcı Üye
12 Nis 2022
271
42
Aynı şekilde Hintler de. Çapgai nigi apke ma tikkei jdjdjd. Asıl şaşırtıcı olan nasıl Hintler başarılı. Set sefil aç bir yer. Tamam zenginleri var ama onlar zaten bu alanla ilgilenmez ki. Adam aç ama pcnin her bir şeyini biliyor

'pump

Hunter
9 Ara 2022
1,380
2,969
Ağ Kablolarında Geziyor
Ama adam haklı biz baya büyük ve güçlü topluluğuz. Çoğunlukla halktan oluşan bir ordumuz olduğu için anonim kalıp kalmamak pek önemli değil.

İsveç bile durmadı bize karşı :D
Tabi Rusya başka mesele
demi yaa İsveç hüngür hüngür ağlıyo şuan nasıl hacklendik diye, övündüğümüz bazı şeyler cidden garip.

Şimdi birşey diyeceğim ama kimse üzerine alınıp laf etmesin,
Arkadaş üstte demiş mesela bakkal siteleri diye, ona değinicem.

Şimdi sen bir TR vatandaşısın senin abuk subuk, bir siten var . ben bunu hackleyince TR bile duramadı karşımızda mı diyeceğim ?

Ama şu ki tabi eski THT kadrosu ile şimdi ki aynı değil , bana göre o zamanlar daha kaliteliydi , şimdi neye göre kime göre , zevk ve fikir farkı.

Son düzenleme:

Dehhaşe-Kinkrays

Yeni üye
30 Mar 2023
15
6
kisaca:Heves Sonucu Güç Oluşumu

1-bilim gibi bilgi birikimini dökümanlaştırma
2-Dökümanları Mala Anlatır Gibi Anlatmaları
3-Öğrenen Kişilerin Anında Uygulaması

OmarTR2000

Katılımcı Üye
26 May 2022
354
120
Baku
dimi yaa hüngür hüngür ağlıyo şuan nasıl hacklendik diye, övündüğümüz bazı şeyler cidden garip.

Şimdi birşey diyeceğim ama kimse üzerine alınıp da laf etmesin,

Şimdi sen bir TR vatandaşısın senin abuk subuk, daha domainini konuşarak çevirmiyeceğin şekilde bir siten var. ben bunu hackleyince TR bile duramadı karşımızda mı diyeceğim ?

Ama şu ki tabi eski THT kadrosu ile şimdi ki aynı değil , bana göre o zamanlar daha kaliteliydi , şimdi neye göre kime göre , zevk ve fikir farkı.
İroni yaptım ne agresiflik kanka bende biliyorum bunları. öylesine komik olsun diye söyledim .d
Herhalde tüm İsveç'in gov sitelerini çökertib ülkeyi enflasyona sürüklemedik .d

alexsandru

Üye
23 Mar 2023
111
64
demi yaa İsveç hüngür hüngür ağlıyo şuan nasıl hacklendik diye, övündüğümüz bazı şeyler cidden garip.

Şimdi birşey diyeceğim ama kimse üzerine alınıp laf etmesin,

Şimdi sen bir TR vatandaşısın senin abuk subuk, bir siten var . ben bunu hackleyince TR bile duramadı karşımızda mı diyeceğim ?

sonunda aklı başında birisini buldum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.