NEO Android Wifi Hacker (ROOT Gereklidir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12

Androi-wifi-hack-programı-700x300.png

Artık İnternet Sıkıntısı Çekmeyeceğinizi Söylesem Ne Dersiniz ?
apk indir
Ne zamandır Arşivimde Olan bir Android wifi Kırıcı Vardı Telefonumu Rootlamaya zaman bulamadığım için deneyemiyordum Dün Telefonumu ROOTladım Aklıma Bu Programı Denemek Geldi. Programı Yükleyip Denemeleri Yaptım ve Programın Gerçekten Başarılı Olduğunu Gördüm.

Programı Editleyerek Türkçeye Çevirdim.

Eğer Benim Gibi Öğrenciyseniz ve Operatörlere Para Yetiştiremiyorsanız Kesinlikle Kullanmanız Gereken Bir Uygulama.

WPS/WPA ile korunan wifileri kırabiliyor.

Evde etrafında çeken 10 wifi'den beşi WPS/WPA ile korunmakta bunların üçünü Sorunsuz olarak kırıp bağlantı yapabildi.

Programın Hiçbir Sorunu Yoktur

Wps Wpa Tester Premium (ROOT) 2.50 tl olan Programın Full ve Tarafımca Türkçeye Uyarlanmış Sürümünü Aşağıdaki Linkten İndirebilirsiniz.

NEO Android Wifi Hacker indir

Ek Olarak BusyBox Kurulumu Yapmanız Gereklidir.

Gereken Android Sürümü : 4.0 ve üzeri

Kullanıcak arkadaşlara tavsiyem, sinyal 75'in üstünde olmasın yoksa wps kapsama alanı dışarı çıkar :)

Adamsin birader yeminle kali den xıopanda kıramadigim agi kırdım 2 yıldır kaçak internet kullaniyorum mahalledeki tüm modemleri kırdım sayılır eyvallah

Sırf bu uygulama için telefona root attım. 4.denememde wifiyi kırdı :)

Dostum paylaşım için eline sağlık dediğin gibi bazılarını çözüyor bazılarını çözmüyor

3-5 tane wifi ye girdim sayende :D

abı Allah razı olsun suan kacak wıfıden yazıyorum vallaha : D
ınsaAllah Acıgını kapatmazlar

Beyler 10wifiden 3 tanesini kırdım fakat her wifide beklemeyin olmasını eski modemlerde daha çok işe yarıyor şansınız varsa etrafta wps varsa kırarsınız tüm wpsleri de kırmıyor bu arada

indirking

Son düzenleme:

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Bu programı biliyorum wps wpa tester diye geçiyor ve türkçeye çevirip editlemen gerçekten hoş, eline sağlık :)

Amma velakin.. Wps açıklı modem kalmadı nerdeyse. Ve bu programda şöyle bir özellik var, daha önce bağlı olduğun bir ağı test etmeye kalkarsam, şifreyi hatırlıyor ve sana direk söylüyor. Ayrıca şöyle bir bug'ı da var, mesela daha önce bağlanmış olduğunuz veya bağlı olduğunuz bir ağ var. İsmi "patlıcan" olsun. Bir ağı kırmaya çalışıyorsunuz. Adı da "can" olsun. Bu direk patlıcan ağında can harfleri geçtiği için patlıcan ağının şifresini gösterecek ve bug'a girecek malesef :)

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Evde modem iste modem telde paket olmasaydi deniyecektim kesinlikle :D
kur dışarda denersin :D

Bu programı biliyorum wps wpa tester diye geçiyor ve türkçeye çevirip editlemen gerçekten hoş, eline sağlık :)

Amma velakin.. Wps açıklı modem kalmadı nerdeyse. Ve bu programda şöyle bir özellik var, daha önce bağlı olduğun bir ağı test etmeye kalkarsam, şifreyi hatırlıyor ve sana direk söylüyor. Ayrıca şöyle bir bug'ı da var, mesela daha önce bağlanmış olduğunuz veya bağlı olduğunuz bir ağ var. İsmi "patlıcan" olsun. Bir ağı kırmaya çalışıyorsunuz. Adı da "can" olsun. Bu direk patlıcan ağında can harfleri geçtiği için patlıcan ağının şifresini gösterecek ve bug'a girecek malesef :)

valla bugün evde 5 tane dükkanda 3 tane kırdım demekki hala sorunsuz programçalışıyor

Bug meselesini bilmiyorum daha karşılaşmadım bu pro sürümün editli hali algoritma farkı olduğu belirtilmiş bug giderilmişde olabilir karşılaşana kadar bişey diyemiyeceğim :) Yorumunuz için Teşekkürler

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Bide kullanıcak arkadaşlara tavsiyem, sinyal 75'in üstünde olmasın yoksa wps kapsama alanı dışarı çıkar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.