NEO34 virüs yayma scripti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Merhaba Arkadaşlar bugün sizlere kendi editim olan ve server dosyamı yaymakta kullandığım site scriptini tanıtıcam.

Bildiğiniz üzere rat,keyloger veya botnetimize kurban kasabilmek için bize oluşturduğu server dosyasını(.exe-.bat vb...) kurban pclerde çalıştırılmamız gerek ve en zoruda bunu fark ettirmeden gizlice yapabilmek.

İşte ben size en zoru kolaya çevirebilecek bir yol sunuyorum.

DOSYALARI BURADAN İNDİRİN

VİDEOLU ANLATIM İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

<-Yapamayanlar çekinmeden konu altında sorunlarını yazabilir veya mesaj atarak bana ulaşabilirler.->

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İŞİNİZE YARADIYSA BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
sinema

THT İÇİN YAPILMIŞTIR BAŞKA YERDE YOKTUR !!!

Moderatör tarafında düzenlendi:

MAET KCAH KRUT

Yeni üye
30 Haz 2013
20
0
Çok teşekürler hocam.
Size bir sorum olucak.Ben geçimim için internet siteleriden hesap açıp satış yapıyorum ama satıgım ürünler marka ihlaline giriyor ve beni sürekli satışlarımdan men ediyorlar.şuan ıp adresimden farklı hesap açıyorum ve aynı ıp adresimden girdigimi görüp hemen kapatıyorlar:( Bir çözümü varmıdır teşekürler....

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Çok teşekürler hocam.
Size bir sorum olucak.Ben geçimim için internet siteleriden hesap açıp satış yapıyorum ama satıgım ürünler marka ihlaline giriyor ve beni sürekli satışlarımdan men ediyorlar.şuan ıp adresimden farklı hesap açıyorum ve aynı ıp adresimden girdigimi görüp hemen kapatıyorlar:( Bir çözümü varmıdır teşekürler....

ıp değiştirme programı kullan veya modeme reset atıp girmeye çalış

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
Ben tam göremedim dnsye tıkladığında oraya ne yazıyor 00webhost falan varda tam göremedim ne yazdığını söyler misiniz

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12

hackerkinger

Katılımcı Üye
3 Tem 2012
668
0
Ankara
Dediklerini Yaptım Ama olmuyor. İndirmeyi Başlatmıyor

public_html De java.exe var

Resmi :
psl8y.bmp

Ama Hata Da ŞU:

Resim:
pslb4.bmp

Yardım Lütfen :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.